Wesele z Fantazją - organizacja ślubów i wesel

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2276/151618987425288300.png
Piaseczno 05-500, woj. mazowieckie
Czajewicza
tel.: 514 784 689
http://www.weselezfantazja.pl
info@weselezfantazja.pl
Wesele z Fantazją - organizacja ślubów i wesel - Piaseczno

Z branżą ślubną związana jestem nieprzerwanie od końca 2005 roku, kiedy stawiałam swoje pierwsze kroki w firmie zajmującej się organizacją wesel. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły mi realizować moją pasję indywidualnie - tworząc dla Was "Wesele z Fantazją".

Jako doświadczony konsultant ślubny zorganizowałam już kilkadziesiąt udanych wesel w Warszawie i okolicach. Chętnie wesprę swoim doświadczeniem i Was.

Podczas rozmowy nakreślimy Waszą uroczystość, nadamy jej kształt, pomarzymy i puścimy wodze fantazji. Wasze marzenia przekujemy następnie w plan: omówimy krok po kroku przygotowania do ślubu i wesela, sporządzimy projekt wydatków i harmonogram.

Będę Waszym osobistym doradcą ślubnym, który przeprowadzi Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań i zawiłości. Doradzę o co zadbać, aby Wasz Ślub i Wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.

W pracy skupiam się na zbudowaniu z Wami jak najlepszych relacji, bym mogła dobrze rozpoznawać Wasze potrzeby i pragnienia zanim jeszcze zdążycie je głośno wypowiedzieć. Bez tego nie byłoby możliwe perfekcyjne przygotowanie uroczystości Waszych marzeń.

Do każdej realizacji podchodzę bardzo indywidualnie ponieważ każda Para Młoda ma własne pomysły, oczekiwania i... fantazje.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1849

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top