Wedding Point

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1884/149166314482752700.png
Bydgoszcz 85-792, woj. kujawsko-pomorskie
Zarembiny 25
tel.: 608 573 277
http://www.weddingpoint.pl
biuro@weddingpoint.pl
Wedding Point - Bydgoszcz

 Wedding Point to firma stworzona przez dynamiczny duet mający tysiąc pomysłów na minutę i pasję do swojej pracy. Powstała ona dzięki obserwacji nowoczesnego człowieka, który w pogoni za sukcesem i chęcią osiągania celów zawodowych zapomina o życiu prywatnym i nie ma czasu nawet na przygotowanie własnego ślubu. Chcemy poprzez nasze doświadczenie i szeroki wachlarz usług pomóc Wam w stworzeniu i uchwyceniu niezapomnianych chwil.

  • Chcemy byście w tym jedynym dniu ogarnięci wewnętrznym spokojem, że wszystko zostało „dopięte na ostatni guzik” cieszyli się Waszym szczęściem zamiast denerwować się, że coś poszło nie tak…
  • Wedding Point kompleksowo zorganizuje Wasz ślub i wesele! U nas załatwisz wszystko za jednym razem oszczędzając swój czas oraz pieniądze!

…sfilmujemy Wasz ślub…udekorujemy Kościół…zawieziemy niepowtarzalną limuzyną…na weselu zaskoczymy gości wystrzałowymi drinkami i pokazem barmańskim…polecimy Wam zaufane zespoły muzyczne, dj’ów oraz sale ślubne… …Wasz niezapomniany ślub – WEDDING POINT…!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2198

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top