Wedding Bar

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/658/149166312998004900.gif
Warszawa 02-643, woj. mazowieckie
Etiudy Rewolucyjnej 3
tel.: 515 259 036, 722 ​302 ​444 lub 537 734 754
http://happyweddingbar.pl/
happyweddingbar@wp.pl
Wedding Bar - Warszawa

Wedding Bar

Atrakcja jaką jest weselny drink bar to już „must have” w dzisiejszych czasach!

Mało sal weselnych oferuje obsługę profesjonalnego barmana. Przeważnie jest to kelner lub początkujący barman, który potrafi wyszejkować podstawowe drinki, a i to nie zawsze. Nudną wódkę z colą z plasterkiem cytryny, można sobie zrobić samemu przy stole, a przecież nie o to chodzi!? Doświadczony barman potrafi wykreować magicznego drinka skierowanego do konkretnego Gościa. Drinka, który nie będzie stał samotny, nie dopity gdzieś na stole lub z boku. Goście po dobry koktajl będą chętnie wracać, z zachwytem próbując nowych smaków. Nie jest to prosta rzecz, ale możliwa.

 

Wedding Bar - profesjonalny bar do obsługi przyjęć weselnych - to elegancka i wyrafinowana forma serwowania alkoholu na przyjęciach weselnych wpasowująca się w najnowsze trendy tego typu wydarzeń. Podczas przyjęcia zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską i bar, przy którym serwowany jest alkohol.

Zadbamy o to, aby drinki serwowane były na najwyższym poziomie a ich receptura i sposób podania zaskakiwały różnorodnością i estetyką. Dodatkową atrakcją może być pokaz barmański.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2427

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top