WĘC - Twój jubiler

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2946/153218459737570800.png
Kraków 30-868, woj. małopolskie
Kurczaba 3
tel.: 12 65 11 463
http://www.wec.com.pl
sklep@wec.com.pl
WĘC - Twój jubiler - Kraków

WĘC-Twój Jubiler S.C. Grzegorz Węc i Artur Węc

codziennie tworzymy coś pięknego.......

Biżuteria ślubna Węc zaskakuje swoimi formami oraz zachwyca kunsztownym połączeniem najszlachetniejszych materiałów i drogocennych kamieni. Obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, złote kolczyki, zawieszki, bransolety sa kwintesencją ponadczasowej elegancji oraz co najistotniejsze kwintesencja Waszych uczuć.

My oferujemy oferuje wyjątkowe kolekcje biżuterii ślubnej, której celem jest łączenie w sobie tradycje sztuki jubilerskiej z najnowocześniejszymi, światowym wzornictwem. Nasza biżuteria wyróżniaja się precyzjią wykonania oraz niebanalnymi projektami.Kruszcze i szlachetne kamienie tworzą niezwykłą biżuterię ślubną, która stanie się  czymś więcej niż tylko gustowną ozdobą lub pamiątką.

Obrączki ślubne to jeden z najważniejszych symboli trwałego związku.

Niezmienną popularnością cieszą się złote obrączki ślubne, ale nie brakuje także chętnych na nowoczesne alternatywy, jak na przykład obrączki z tytanu. Osoby, które nie przepadają za złocistym odcieniem, często decydują się na obrączki z białego złota, o srebrzystym, subtelnym połysku.

Nie trzeba rezygnować z tego szlachetnego metalu, by móc cieszyć się obrączkami o niestandardowym odcieniu. Istnieją obrączki złote wpadające w róż, czerwień, ametystowe, lekko niebieskie, a nawet czarne. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju obrączki ślubne Państwo preferują – zapraszamy do zainspirowania się naszą ofertą.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1420

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top