Walter Band

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1265/154030375317814900.jpg
Świdnica 58-100, woj. dolnośląskie
Niemcewicza
tel.: 607 866 010 lub 606 283 942
http://www.walterband.pl
dalmix@o2.pl
Walter Band - Świdnica

Zespół muzyczny "Walter Band" powstał w 2007 roku. Skład zespołu tworzą muzycy z dużym dorobkiem scenicznym zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Posiadamy bogaty repertuar muzyczny - polski i angielski. Dysponujemy najwyższej jakości nagłośnieniem oraz instrumentami muzycznymi (Fender, Gibson, B-52 Professional sound system, Shure, TC Electronic, Sony, Yamaha).

OFERTA
- imprezy plenerowe i okolicznościowe (inauguracje, rocznice itp.)
- bale i zabawy (urodzinowe, studniówki i inne)
- bankiety firmowe
- śluby i inne uroczystości rodzinne
- wystepy tancerki egzotycznej ,degustacja arabskich fajek wodnych,oraz prezentacja wokalna najwiekszych   przebojow arabskich
- kompleksowa obsulga w postaci programow artystycznych turystow z krajow arabskich.
- muzyczno-artystyczna obsluga imprezy dedykowana jest rowniez dla grupy turystow (gosci) z krajow   angielskojezycznych


Zapewniamy Państwu:
- profesjonalizm i doświadczenie
- jakość usług na najwyższym poziomie
- bogaty repertuar zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności
- doskonałą zabawę
- muzykę biesiadną
- profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne

W repertuarze oferujemy zarówno piosenki z list przebojów, jak i sprzed lat tzw. evergreen'y - w języku polskim i angielskim. Z naszym repertuarem jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę na terenie Dolnego Śląska oraz całego kraju - dysponujemy własnym transportem. Wysoki poziom naszego warsztatu muzyczno-artystycznego zapewni Państwu świetną zabawę.

 

!!!!!!!! UWAGA !!!!!!!!


Nie pozwol, żeby Twoje wesele wygladalo tak samo jak setki innych rutynowych imprez tego typu ,tylko z zespolem muzycznym.Przewaznie zdarza sie ono raz w zyciu i powinno byc orginalne,niezapomniane.Nasze wieloletnie ,profesjonalne doswiadczenie muzyczne zdobyte poza granicami Polski,oraz moc dodatkowych orientalnych atrakcji oferowanych przez nas, zagwarantuje Tobie i Twoim zaproszonym na wesele gosciom ,że bedziecie bardzo dlugo i cieplo wspominac ponadprzecietne wrazenia z imprezy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1833

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top