Waldemar Ptak - Fotografia Ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3471/150825348948374500.png
Tarnobrzeg 39-300, woj. podkarpackie
Skalna Góra 14/51
tel.: 608 818 857
http://www.planujemywesele.pl/30437-waldemar-ptak
waldemar@waldemar-ptak.pl
Waldemar Ptak - Fotografia Ślubna - Tarnobrzeg

Ślub jest najważniejszą ceremonią w życiu, dlatego nie warto polegać na własnej pamięci, lecz ceremonię uwiecznić na dobrych zdjęciach, aby wracać do tych chwil i smakować emocje, dzielić się nimi z innymi. Dobre zdjęcie przywołuje wspomnienia...

Oferuję kilka pakietów zdjęciowych, z którymi można się zapoznać na mojej prywatnej stronie www i otrzymać na e-maila.

Jestem bez nałogów.

Podczas fotografowania zwracam baczną uwagę na wygląd Pary Młodych, zachowuję się dyskretnie, taktownie i pomagam życzliwą radą. Pomaga mi w tym moje wieloletnie doświadczenie zawodowe fotografika.

Pracuję uczciwie i rzetelnie, więc nie mam czasu na spory, niesnaski i nieporozumienia z ludźmi - po prostu jestem zbyt zajęty pracą, aby robić cokolwiek innego.

Rozumiem odpowiedzialność spoczywającą na fotografie ślubnym, więc... wesele oglądam przez pryzmat mojego aparatu. Nie mam czasu na odpoczynek

Przed ślubem rozmawiam z księdzem celebrującym ślub, oglądam kościół i salę weselną, aby się odpowiednio przygotować do robienia zdjęć.

Podczas sesji, kiedy liczy się szybkość działania i pomysłowość, improwizacja, jestem kreatywny i współpracuję z osobami, które fotografuję. Staram się pokazać atrakcyjne szczegóły urody, a ukryć te mniej atrakcyjne. Bardzo dobrze wykonuję retusz zdjęć, ta umiejętność pomaga mi w poprawianiu np. wyglądu cery.

Dobrze pracuję pod presją czasu, a jak wiadomo, Para Młodych zawsze i wszędzie się spieszy, bo czas goni - ten pośpiech nie wywołuje u mnie nerwowości. W takich chwilach stać mnie na uśmiech i żart łagodzące napięcie nerwowe. Pomaga mi w tym moje doświadczenie zawodowe.

Przebywając na planie sesji plenerowej, jeśli tylko czas na to pozwala, tłumaczę Parze Młodych (lub Narzeczonym), jakiego efektu na zdjęciach oczekuję - wtedy obopólna współpraca świetnie się układa. To pobudza kreatywność Pary Młodych i buduje nasze zaufanie - bardzo potrzebne w relacji fotografik i Para Młodych. Tylko wtedy mogą powstać ładne zdjęcia budzące miłe wspomnienia z sesji, a para Młodych nie będzie skrępowana przed obiektywem.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1976

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top