VIZUAL Pokazy Laserowe

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9079/152110764542026900.jpg
Kraków 30-670, woj. małopolskie
Kraków
tel.: 501 041 341
http://pokazylaserowe.info/
vizual@vizual.pl
VIZUAL Pokazy Laserowe - Kraków

Nocne niebo przecięte laserowymi tunelami i wirującymi płaszczyznami, a to wszystko w towarzystwie mgły. To właśnie pokazy laserowe potrafią stworzyć tak niezwykłą atmosferę na każdej imprezie, bez względu na okazję. Kolorowe promienie zsynchronizowane z muzyką, które uczestnicy mogą „dotknąć” pozostają w pamięci widzów na długo.

Pokazy laserowe doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, w otwartej przestrzeni. Czas trwania pokazu jest ustalany indywidualnie.

Laser show może odbyć się wewnątrz budynku, na przykład w sali konferencyjnej, bankietowej, kinowej, teatralnej. W plenerze: na rynku miasta, przed budynkiem, w parku, na dziedzińcu zamku, itp. A także na scenie: podczas koncertu, występów tanecznych, recitali, kabaretów oraz jako samodzielne show.

Zapierające dech w piersiach spektakle z serii światło i dźwięk dostarczą niezapomnianych wrażeń. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy i sprzęt, którym dysponujemy pozwala nam na zrealizowanie nawet najbardziej wymagających projektów. Zajmujemy się zarówno niewielkimi, kameralnymi imprezami, jak i dużymi eventami. Z należytą dbałością o detale realizujemy każde zlecone nam zadanie, by zagwarantować pokaz na najwyższym poziomie.

Pokazy laserowe zamienią zwykłą imprezę w niezapomniane show!

Wytwarzana na potrzeby pokazu mgła jest całkowicie bezpieczna dla uczestników imprezy.
Przy wyborze firmy realizującej pokazy laserowe kieruj się doświadczeniem. Jest ono ważne, gdy zależy Ci na wysokiej jakości pokazie z zachowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. My w tej dziedzinie swoje pierwsze kroki stawialiśmy już w 1998 roku, nasza stała obecność na rynku mówi sama za siebie!
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1061

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top