Vizual - pokazy laserowe

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1353/153622447867568100.jpg
Kraków 30-720, woj. małopolskie
Mały Płaszów
tel.: 501 041 341
http://www.pokazylaserowe.info
biuro@vizual.pl
Vizual - pokazy laserowe - Kraków

Vizual - pokazy laserowe

Nocne niebo przecięte laserowymi tunelami i wirującymi płaszczyznami, a to wszystko w towarzystwie mgły. To właśnie pokazy laserowe potrafistworzyć tak niezwykłą atmosferę na każdej imprezie, bez względu na okazje. Kolorowe promienie zsynchronizowane z muzyką, które uczestnicy mogą „dotknąć” pozostają w pamięci widzów na długo.

 
Pokazy laserowe doskonale sprawdzają sią  zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, w otwartej przestrzeni. Czas trwania pokazu jest ustalany indywidualnie!!!

Laser show może odbyć się wewnątrz budynku, na przykład w sali konferencyjnej, bankietowej, kinowej, teatralnej. W plenerze: na rynku miasta, przed budynkiem, w parku, na dziedzińcu zamku, itp. A także na scenie: podczas koncertu, występów tanecznych, recitali, kabaretów oraz jako samodzielne show.

Zapierające dech w piersiach spektakle z serii światło i dźwięk dostarcza niezapomnianych wrażeń. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy i sprzęt, którym dysponujemy pozwala nam na zrealizowanie nawet najbardziej wymagających projektów. Zajmujemy się zarówno niewielkimi, kameralnymi imprezami, jak i dużymi eventami. Z należytą dbałością o detale realizujemy każde zlecone nam zadanie, by zagwarantować pokaz na najwyższym poziomie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2301

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top