Visanti Sp. z o.o.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/633/149166312974231100.jpg
Kielce 25-312, woj. świętokrzyskie
Warszawska 30
tel.: 41 362-60-43
http://www.visanti.pl
visanti@visanti.pl
Visanti Sp. z o.o. - Kielce

Visanti Sp. z o.o. to firma istniejąca na rynku od 2001 roku. Dzięki naszej kreatywności i ciągłemu udoskonalaniu naszej oferty - produktów i umiejętności zdobyliśmy uznanie Klientów w Polsce i zagranicą.

Jesteśmy firmą jubilerską zajmującą się importem, eksportem, produkcją i dystrybucją biżuterii z pereł.
W ofercie proponujemy ponad 2000 wzorów. Nasze wyroby to naszyjniki, bransolety, kolczyki, broszki, zawieszki, pierścionki, obrączki, gadżety i wiele innych które można obejrzeć i kupić w najlepszych sklepach jubilerskich w całej Polsce oraz na terenie krajów Unii Europejskiej.

Najważniejszą cechą naszych wyrobów jest ich najwyższa jakość. Perły w naszej biżuterii są starannie dobierane - osobiście wybieramy je spośród oferty firm z całego świata: Japonia, Chiny, Tajlandia, Polinezja, Australia... Gwarantuje to najwyższą jakość i największy wybór we wszystkich wielkościach, kształtach, kolorach, od pereł słodkowodnych aż po perły taitańskie i australijskie, czyli najcenniejsze perły na świecie.

Wszystkie nasze wyroby wykonane są ręcznie z wielką precyzją i dbałością o szczegóły wykończenia. Każdy Klient kupujący naszą biżuterię otrzyma ceftyfikat gwarantujący autentyczność pereł, objętych wieczystą gwarancją.

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3629

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top