VISAGE FILM STUDIO

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2649/153910654747262900.png
Żuromin 09-300, woj. mazowieckie
Mławska 10
tel.: 793 676 696
http://www.visagefilm.pl/
visagefilm@o2.pl
VISAGE FILM STUDIO - Żuromin

OFERTA FIRMY

"Film to życie, z którego wymazano plamy nudy"
Alfred Hitchcock

Co nas wyróżnia? Mamy nadzieję, że przede wszystkim efekty naszej pracy. Zajmujemy się tym, co potrafimy najlepiej, czyli - FILMEM w szerokim tego słowa znaczeniu.

W skład oferty firmy wchodzą:

reportaże ślubne;

reportaże dla firm i korporacji;

obsługujemy spotkania firmowe, konferencje, warsztaty, wyjazdy integracyjne;

rejestrujemy przyjęcia okolicznościowe, wydarzenie kulturalne i sportowe;

tworzymy filmy reklamowe i materiały promocyjne.

Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania związanego z filmowaniem aby w stu procentach spełnić oczekiwania naszych klientów.

Podczas całego reportażu staramy się być praktyczne niewidoczni, robimy wszystko, aby Państwo jak najmniej czuli naszą obecność, w miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów "reżyserowania" wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem.

Sprzęt

Filmujemy przy użyciu lustrzanek cyfrowych Canon. Najnowsza technologia rejestracji obrazu DSLR daje niesamowite wrażenia estetyki wizualnej, intensywnych barw i zdumiewającej ostrości. Do rejstracji dzwięku użuwamy wysokiej jakości mikrofonów i rejestratorow zewnętrznych nie pozostawiających złudzeń co do jakości nagrywanego dzwięku. W skład sprzętu wchodzi także 6m kran kamerowy, dzięki któremu każdy film przypomina wielkobudżetową superprodukcję. Pracujemy także na  najnowocześniejszym sprzęcie Panasonic FullHD. Bardzo ważnym elementem zapewniającym jakość rejestrowanego materiału są nowoczesne matryce, które rejestrują obraz o dużo większej przestrzeni barwnej oraz pozwalają na pracę kamery przy niewielkim oświetleniu, a także konwertery optyczne szerokokątne nadające ujęciom niepowtarzalny charakter.

Do pracy używamy stabilizatorów typu FlyCam, dzięki którym uzyskujemy wyjątkowe i płynne ujęcia. Posiadamy także statywy i slide kamerowe, które są gwarancją udanego filmu. Nasza stacja montażowa to najwyższej klasy sprzęt graficzny oraz profesjonalne programy do obróbki filmowej. Wszystkie nasze filmy realizujemy na 2 operatorów, co daje gwarancję że nie przegapimy żadnego ważnego ujęcia. Naszym klientom serwujemy także szereg niespodzianek uatrakcyjniając zabawę weselną i cały film.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1164

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top