Virgin

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1223/149166313533070900.jpg
Chmielowice , woj. opolskie
Ogrodowa 1
tel.: 77 550 65 11
http://https://lavito.pl/virgin-salon-urody
info@virginsalon.pl
Virgin - Chmielowice

Nasz salon stwarza komfortowe warunki umożliwiające zadbanie o swój wygląd, a także zrelaksowanie ciała i umysłu. Zatrudnieni profesjonaliści wprowadzają coraz nowsze i bardziej spektakularne zabiegi do naszej oferty. Gwarantuje to uzyskanie najlepszych efektów terapeutycznych.

Pracujemy na kosmetykach renomowanych firm takich jak Dermika i Thialon. W moim gabinecie zapewniam stuprocentowe bezpieczeństwo przestrzegając najwyższych standardów higienicznych.

Fryzury, farbowanie, mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy, przedłużanie włosów 100% naturalnymi pasemkami, strzyżenie trwałe prostowanie włosów, tipsy.

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszego salonu. W przyjemnej i miłej atmosferze oraz intymnych warunkach oferujemy pełny wachlaż nowoczesnych oraz tradycyjnych zabiegów kosmetycznych.

Nasz salon stale unowocześnia swoją ofertę, zatrudnieni profesjonaliści wprowadzają nowe spektakularne i unikalne zabiegi gwarantujące uzyskanie najlepszych efektów. Biorąc udział w licznych szkoleniach stale podnosimy swoje kwalifikacje. Zadowolenie i dobre samopoczucie klienta jest dla nas sprawą nadrzedną, dlatego prosimy o wszelkie Państwa sugestie i komentarze, które mogą Państwo przekazać nam zupełnie anonimowo.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2615

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top