Vira Kosina Foto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2473/153667448650672100.jpg
Kraków 31-242, woj. małopolskie
Józefa Narzymskiego 9
tel.: 660 23 2924
http://https://www.facebook.com/virakosinafoto/
info@virakosina.pl
Vira Kosina Foto - Kraków

Vira Kosina-Polańska - Fotografia Artystyczna

Jestem absolwentką Narodowej Akademii Sztuk Pięknych i Architektury w Kijowie. W Krakowie studiowałam w Szkole Kreatywnej Fotografii, którą ukończyłam z oceną celującą. W 2005r. byłam stypendystką Ministra Kultury RP. Miałam około 10 wystaw w różnych galeriach sztuki współczesnej na Ukrainie i w Polsce. Moje prace autorskie znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i za granicą. Wykonywałam sesje zdjęciowe dla magazynu mody ślubnej „WESELE”. Zdjęcie mojego autorstwa zyskało uznanie w oczach słynnej nowojorskiej projektantki mody ślubnej JANE WANG i zostało zamieszczone na jej oficjalnej stronie internetowej.

Fotografia jest moją wielką pasją i zajmuję się nią od wielu lat, jako kurator wystaw fotograficznych oraz praktykujący fotograf. Pracę swoją wykonuję sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Podchodzę do niej z ogromnym szacunkiem, ponieważ mam wiarę w magię i moc fotografii – nieśmiertelność i ocalenie od zapomnienia każdej bezcennej chwili naszego życia.Indywidualnie podchodzę do każdego zamówienia. Szczegółowy przebieg oraz koszt sesji do uzgodnienia. Zapraszam gorąco do współpracy!P.S.

Posiadam Legitymację fotografa upoważnionego do fotografowania celebracji liturgicznych wydaną przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1000

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top