VINORI Sp. z o.o. Sp. k.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/974/149166313284755600.jpg
Poznań 61-371, woj. wielkopolskie
Maya 1
tel.: 500 038 999 lub 61 223 48 38
http://https://vinori.pl/
biuro@vinori.pl
VINORI Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

VINORI

Wino to wspaniały produkt do sprzedaży. Ciężko o coś bardziej wykwintnego, o czym można opowiadać tak wiele niekończących się historii. Doskonale nadaje się do sprzedaży bezpośredniej.

Najlepszym dowodem na skuteczny handel winem tym niecodziennym sposobem jest działalność firmy winiarskiej Vinori.

Zaletą win Vinori jest ich unikalność. Niedostępne na rynku, często w niewielkich ilościach danego gatunku, stworzone specjalnie dla klientów Vinori są okazami zupełnie wyjątkowymi. Pochodzą z winnic zarówno europejskich jak i z odległych kontynentów. Pracownicy WIV AG przy wsparciu enologów m.in w Niemczech, Włoszech, Francji czy RPA przygotowują wyśmienite wina, które trafiają na polski rynek. Unikalne, ale o szerokiej gamie smaków, pochodzenia i winnych historii. W 1996 roku ilość sprzedawanych win w polskiej spółce w ciągu roku wynosiła łącznie 60 gatunków, 10 lat później było ich już o 100 więcej, a obecnie jest to 220 różnych trunków.

UWAGA ----- w 2018 roku Pieroth Polska zmieniła swoją nazwę na VINORI.

Oferta win z rodzimego Burg Layen poszerzona jest o gamę produktów pochodzących z winnic całego świata: Europy, obu Ameryk, Australii i Afryki.

Tradycją stało się coroczne wprowadzenie do sprzedaży win z Afryki Południowej z aktualnym rocznikiem, który jednocześnie zapewnia dojrzałość oferowanych win. W katalogu naszych produktów odnaleźć można również szampany, wina szampańskie, likiery oraz akcesoria winiarskie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2605

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top