VideoKrzysztof HD

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2481/153814874004796100.jpg
Krasnystaw 22-300, woj. lubelskie
Piłsudskiego 32/45
tel.: 880 127 719
http://videokrzysztof.pl
krzysztofvideo@gmail.com
VideoKrzysztof HD - Krasnystaw

Wideofilmowanie lublin, Zamość, Chełm, Krasnystaw

Wśród wielu różnych technik i stylów wykonywania filmów dodaję również możliwośś filmowanie lustrzankami zwane DSLR wspomagane stabilizatorem obrazu STEADYCAMEM oraz kranu kamerowego przemieszczającego się nad głowami tak jak w realizacjach filmowych TV. W filmach staram się uchwycić piękno, miłość, niepowtarzalneemocje oraz wyróżniający się i charakterystyczny styl każdej Pary Młodej.
Moim filmom nadaję artystycznego blasku, eleganckiego szyku co podnosi ich walor jako obrazom będącego mieszanką nowoczesności, elegancji i ekspresji.

Każdy wykonany przezemnie wideofilm z uroczystości weselnych jest jedynym, niepowtarzalnym projektem oddającym klimat minionych chwil zatrzymanych w kadrze kamery.
Dla mnie najlepszą rekomendacją są zadowolone par dla których pracowałem, jako realizujący i spełniający ich oczekiwania.
Podczas planowania jednego z ważniejszych wydarzeń w życiu, zwróćcie uwagę na odpowiednią współpracę z operatorem kamery i fotografem, ponieważ głównie od tego zależy atrakcyjność nagrania.

Jakość i oprawę techniczną zapewni operator, ale merytoryczna wartość filmu w przeważającej części zależy od zachowania Waszego i Waszych gości, zatem poproście znajomych o kilka przysług. Nakłoń ich do zaaranżowania wywiadu z nimi.
Poproś ich o wykonanie przedstawienia, rozsypanie dużej ilości płatków róż lub ryżu. Ważne, aby podczas tego wspaniałego dnia panowała dobra, spokojna atmosfera, a żebyście Wy byli dumni z przygotowanego Ceremonii ślubnej i Wesela.

Działam na terenie województw: Mazowieckie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie. Oraz miast takich jak: Lublin, Świdnik, Zamość, Chełm, Krasnystaw, Biała Podlaska, Opole Lubelskie, Radom, Siedlce, Warszawa, Kielce, Tarnobrzeg

Krzysztof Jakubiec VideoKrzysztof HD kontakt na GG 7079138 , E-mail:krzysztofvideo@gmail.com

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 752

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top