Videoexpress

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1766/149166314209652000.jpg
Wrocław 50-550, woj. dolnośląskie
Wieczysta 97/10
tel.: 602 689 349
http://videoexpress.pl/
krzysztof@videoexpress.pl
Videoexpress - Wrocław

Videoexpress to nie tylko profesjonalizm, ale również dobra zabawa dzięki której zdjęcia posiadają niepowtarzalny klimat. W zakresie video oferujemy :

  • nagrania kamerami HD/HDV
  • montaż video
  • nagrywanie na nośnikach DVD, HD, Blu Ray

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na nowe pomysły, realizujemy nawet najbardziej szalone wizje. Serdecznie zaprawszamy.

Filmy ślubne to nasza pasja od 20 lat. W swoich realizacjach łączymy doświadczenie z nowymi technologiami, aby jak najpiękniej pokazać najważniejszy dzień w Waszym życiu. Sami wybieracie czy zależy Wam na dłuższym filmie z użyciem kamer HD czy krótszym, wykorzystując lustrzanki DSLR.

Fotografia

Zarówno w dniu ślubu, jak i w ustalonym terminie sesji plenerowej zależy nam, aby uchwycić Wasze najpiękniejsze wspomnienia. Używając najnowszego sprzętu marki Nikon (D3s, D4), jesteśmy gotowi, by sprostać wszystkim Waszym wymaganiom. O naszej fotografii najlepiej opowiedzą zdjęcia znajdujące się w galerii.

VR 360

Absolutna NOWOŚĆ w naszej ofercie! Zdecydujcie się na film w technologii VR, który pozwoli, żeby oglądający uczestniczył w pełni w waszym przeżyciu! Używając googli VR, smartphona albo Youtuba będziecie mogli poruszać się po filmie, obracać głowę, żeby zobaczyć pełne 360 stopni i wszystko co do tej pory było pod, nad, obok oraz za obrazem kamer! A to wszystko w jakości 4K. Koniecznie zapytajcie nas o film VR i bądźcie jedną z pierwszych par, które skorzystają z tej technologii!

Zapraszamy do kontaktu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2033

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top