VEKO-ART S.J. Profesjonalna Pirotechnika Widowiskowa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/393/149166312697367200.gif
Poznań 61-507, woj. wielkopolskie
28 Czerwca 174
tel.: 61 833 53 34 lub 0 602 613 439
http://https://www.abcpl.pl/firma/veko-artka-jawna-jedrzej-walkowiak-i-przemyslaw-zmidzinski/
biuro@veko-art.pl
VEKO-ART S.J. Profesjonalna Pirotechnika Widowiskowa - Poznań

Veko-art jest jedną z wiodących w Polsce firm zajmujących się pirotechniką widowiskową. Z biegiem lat wypracowała swój własny styl i metody, które zapewniają jej jak najlepsze wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta.
Nasze doświadczenie pomaga nam stale wymyślać i poszerzać gamę efektów wykorzystywanych w widowiskach pirotechnicznych.


Nasza firma zajmująca się wyłącznie organizacją i wykonywaniem widowisk ogni sztucznych wydzieliła się ze struktury firmy GOLD-ELEKTRONIC, która jako pierwsza w Polsce rozpoczęła wykonywanie pokazów na bazie własnego importu materiałów i ładunków pirotechnicznych pochodzących z firm niemieckich, włoskich, hiszpańskich i chińskich oraz dysponuje handlową ofertą cywilnej pirotechniki użytkowej.
Dzięki temu firma "Veko-art" posiada dostęp do szerokiej oferty materiałowej i jest bogatsza w doświadczenia od konkurencji o 2 lata działalności na rynku, a to wszystko przekłada się na dojrzałość widowisk pirotechnicznych, która jest zauważalna podczas naszych pokazów.


Uczestniczymy w obchodach dni miast, festynach, otwarciu i rocznicach firm, weselach, zjazdach, imprezach promocyjnych oraz świętach państwowych.
Świadczone przez nas usługi pirotechniki widowiskowej nie ograniczają się tylko do imprez plenerowych , ale także dotyczą obiektów zamkniętych, w których ubarwimy oprawą pirotechniki wewnętrznej odbywające się koncerty, bankiety, uroczystości rodzinne i okolicznościowe, spektakle teatralne, imprezy sportowe itp.
Zasięgiem naszych usług obejmujemy teren całego kraju . Posiadamy doświadczenie w organizowaniu pokazów w niekonwencjonalnych miejscach - dachy, wieże, pomosty, barki, promy, stadiony, sceny estradowe i wszelkiego rodzaju pomieszczenia zamknięte.


Klientami naszymi są zarówno duże korporacje, firmy i miasta, jak i osoby prywatne - do każdego zlecenia podchodzimy z szacunkiem i każdemu staramy się pomóc, doradzić i wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3530

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top