uwiecznieni.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2628/153910659579206000.jpg
Żory 44-240, woj. śląskie
Pawlikowskiego 18A
tel.: 601 528 745 Wojciech, 665 354 754 Beata
http://uwiecznieni.pl
biuro@uwiecznieni.pl
uwiecznieni.pl - Żory

Beata i Wojciech Bęczarscy. Małżeństwo połączone pasją.

Polecamy Państwu nasze usługi z zakresu fotografii. Zaufało nam wielu klientów. Zapraszamy do grona zadowolonych.

Za nami już setki ślubów, zleceń indywidualnych i komercyjnych. Fotografując zawsze dostosowujemy się do zaistniałej sytuacji i okoliczności. Pracujemy dyskretnie i profesjonalnie. W swojej pracy kierujemy się rzetelnością i dbałością o najmniejsze detale. Chętnie pomożemy, doradzimy. Jesteśmy kreatywni, energiczni i odpowiedzialni. Prowadzimy rodzinną firmę. Fotografujemy nie tylko w sobotę. Codziennie mamy styczność z fotografią każdego dnia szlifujemy doświadczenie. Współpracujemy z ośrodkami kultury i sportu, serwisami internetowymi i wieloma firmami i agencjami eventowymi. Pracujemy na terenie całego kraju jak i po za jego granicami. Jako nieliczni posiadamy cennik fotografii ślubnej i przejżystą zawartość pakietów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Drodzy nowożeńcy jako nieliczni przedstawiamy na naszej stronie przykładowe ceny fotografii ślubnej oraz filmu ślubnego. Właściwy fotograf na wesele to kluczowa sprawa. Dla Waszej wygody zostały stworzone pakiety najbardziej popularnych usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48601528745. Pomożemy dobrać optymalny zestaw usług do Waszej uroczystości lub stworzymy pakiet specjalnie dla Was. 

Jako jedyni w regionie w każdym pakiecie udostępniamy cały oryginalny materiał fotograficzny oraz filmowy, galerię dla gości weselnych, zdjęcia rodzinne w postaci pamiątkowych odbitek dla gości weselnych jeszcze w dniu ślubu.

Spodobała Ci się ofarta ? To właściwy moment, aby zarezerwować termin zanim będzie za późno :) Zapytaj o wolny termin, zostaw numer teleonu i godzinę o której możemy porozmawiać. Powiemy Ci, co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 494

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.25 / 5
głosów: 8
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 11.02.2021, ocena: 1
Witam, NIE POLECAM ! po upływie 2.5 roku od naszego ślubu nie posiadamy kompletnego materiału. a materiał, który mamy dostaliśmy po ciągłym upominanu i proszeniu się o realizację.
Dodano: 10.01.2021, ocena: 5
Polecam❤️
Dodano: 25.10.2019
Najlepsi❤️
Top