Usługi Fotograficzne i Wideofilmowanie Foto-Anna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/400/149166312705784200.jpg
Skarżysko-Kamienna 26-110, woj. świętokrzyskie
Głogowa 22
tel.: 603 533 840
http://www.foto-anna.pl
studiocyfrowe@o2.pl
Usługi Fotograficzne i Wideofilmowanie Foto-Anna - Skarżysko-Kamienna

Fotografia ślubna jest tą wyjątkową chwilą, gdzie radość i łzy nieustannie mieszają się ze sobą. Chwila zadumy... czas przed kolejną łzą... przed kolejnym uśmiechem.

Będę wszędzie tam, gdzie tylko Państwo zechcą otworzyć przede mną swój Świat. Pozwolić mi choć przez chwilę być dyskretnym świadkiem tak wyjątkowych i niepowtarzalnych momentów Waszego życia.

Podążając za Wami z aparatem w dłoni szukam chwil, którymi rządzą emocje i to one tworzą atmosferę zdjęcia. "Łapię" je dla Was, aby potem oddać je zachowane na zdjęciu

Jeżeli w najbliższym czasie organizujesz jakiegokolwiek rodzaju uroczystości okolicznościowe, jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą. Posiadamy cenne doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat, pracując dla wielu różnych osób.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, głównie z zakresu filmowania i fotografii ślubnej. Dbamy o każdy najdrobiejszy szczegół, który może mieć wpływ na jakość naszej pracy.Wykonujemy sesje plenerowe i zdjęcia w studio fotograficznym, które składamy na Państwa ręce w pięknych fotoksiążkach i albumach.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług fotograficznych. Wykonujemy reportaże imprez oraz wydarzeń (m.in. śluby, wesela, komunie czy studniówki). W naszej ofercie znajdą Państwo także sesje zdjęciowe studyjne i plenerowe.

Ponadto nasze usługi obejmują wykonywanie dokumentacji fotograficznej różnego rodzaju prac i robót (m.in. realizowanych w ramach funduszy Unii Europejskiej.

Nasza firma oferuje usługi z zakresu wideofilmowania. Nagrywamy dla Państwa przede wszystkim imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, śluby, studniówki oraz komunie. Ponadto oferujemy szereg usług dla firm z okazji: szkoleń, imprez czy konferencji.

Materiał przez nas nagrany przekazujemy państwu na płycie DVD lub BluRay (HD). Płyta posiada interaktywne menu, które daje Państwu dostęp do wybranych scen z danego filmu.

Płyty z filmem zostają złożone na Państwa ręce w pudełku z zaprojektowanym przez nas specjalnie dla Państwa indywidualnym nadrukiem.

W związku z powyższym jesteśmy pewni, że możemy sprostać Państwa wymaganiom i doprowadzić do obopólnej satysfakcji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4751

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top