Unique Makeup Patrycja Ciździel

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3708/153138236721208700.jpg
Ostrowiec Świętokrzyski 27-400, woj. świętokrzyskie
Jana Pawła II 83E
tel.: 570 040 460
http://www.unique-makeup.pl
info@unique-makeup.pl
Unique Makeup Patrycja Ciździel - Ostrowiec Świętokrzyski

Patrycja Ciździel

Właścicielka Studio Unique
Od wielu lat moją pasją jest makijaż i stylizacja rzęs, dlatego w 2014 roku postanowiłam wreszcie zawodowo zająć się tym co kocham i powstała moja firma Unique Makeup. W 2018 roku nadeszła pora na zmiany i Unique Makeup zmienia się w Studio Unique, miejsce, dla kobiet i stworzone z myślą o kobietach, które chcą się czuć pięknie.

Wybrałam specjalizację w wąskiej dziedzinie, aby móc być najlepszą w tym co robię. Cały czas się szkolę i podnoszę swoją wiedzę i kwalifikacje. Moim celem jest zadowolenie każdej mojej klientki, dlatego dbam o wysoki poziom usług, pracując na najwyższej jakości kosmetykach marek takich jak: MAC, Smashbox, Kryolan, Makeup Atelier Paris, Kiko, Bobby Brown, Makup For Ever, Huda Beauty, Juvia’s Place, Anastasia Beverly Hills, Secret Lashes i wiele innych. Z najwyższą starannością wykonuję swoją pracę, ponieważ robię to co kocham, dlatego możesz oddać się w moje ręce, a ja postaram się sprawić, że wyjdziesz ode mnie odmieniona i zadowolona.

Zawsze wysłucham czego ode mnie oczekujesz i postaram się spełnić Twoje marzenia, tak abyśmy obie były usatysfakcjonowane efektem końcowym. Podczas wykonywanych usług nie spieszę się, przeznaczam zawsze odpowiednią ilość czasu, żebyś mogła po wyjściu z mojego Studio wyglądać wyjątkowo.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1711

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.14 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top