Ułańska Zagroda

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9294/156024175952899700.jpg
Człopa 78-630, woj. zachodniopomorskie
Załom 15
tel.: 663518625
http://ulanskazagroda-dieta.pl
dan.jan.78@wp.pl
Ułańska Zagroda - Człopa

We wsi Załom w okolicach Człopy (zachodniopomorskie) znajdziecie rozwiązanie Waszych zdrowotnych problemów. To tu mieści się wyjątkowy ośrodek – Ułańska Zagroda, w którym za pomocą diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej, odzyskacie piękną sylwetkę, witalność i chęci do życia.

Nie tracimy ani minuty podczas trwania turnusów w Ułańskiej Zagrodzie. Pod okiem lekarza i dietetyka wdrożone zostają nawyki zdrowego odżywiania. Dania przygotowujemy wyłącznie na bazie naturalnych i najwyższej jakości składników. Oprócz codziennego stosowania diety warzywno-owocowej nasi goście mogą skorzystać z wielu atrakcji m.in. zajęć ruchowych na świeżym powietrzu, wykładów dotyczących zdrowia czy dodatkowych zabiegów.

Czy można sobie wyobrazić piękniejsze miejsce i otoczenie? Do dyspozycji gości posiadamy wyjątkowe pokoje nawiązujące do historii 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich. Nasz ośrodek położony w pobliżu Drawieńskiego Parku Narodowego, więc piękne lasy, jeziora oraz wszechogarniająca cisza, będą dopełnieniem wczasów z dietą warzywno-owocową.

Więcej informacji i zdjęć znajdziecie na https://ulanskazagroda-dieta.pl

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 398

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top