UKF - zespół muzyczny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4272/149623138250565000.png
Inowrocław 88-100, woj. kujawsko-pomorskie
Młyńska 59
tel.: 531 233 566
http://www.ukf.net.pl
joanna.smolak@interia.pl
UKF - zespół muzyczny - Inowrocław

UKF to zespół, w którym profesjonalizm artystyczny łączy się ze świetnym brzmieniem i ciekawym oświetleniem, tworząc spektakularne połączenie, a bogaty repertuar i kultura sceniczna dają gwarancję wspaniałej zabawy. Niezależnie czy jest to sylwester, bankiet, wesele czy studniówka, zespół UKF zawsze daje z siebie wszystko!

UKF to zespół muzyczny złożony z wykształconych i doświadczonych muzyków grających największe przeboje polskich i zagranicznych wykonawców. Zaskakujemy talentem, interpretacją, aranżacją utworów oraz przyjemnym brzmieniem.

Cechuje nas profesjonalizm artystyczny, bogaty repertuar i kultura sceniczna. Jesteśmy punktualni, zorganizowani, gwarantujemy świetną zabawę na weselach, imprezach okolicznościowych, festynach, eventach czy meetingach.

Muzyka jest naszą pasją, kochamy to, co robimy…

Najbardziej cenimy sobie opinie gości i par młodych, przed którymi mieliśmy przyjemność występować.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1475

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.17 / 5
głosów: 24
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 05.07.2019
Po długich poszukiwaniach, w końcu trafiliśmy na UKF. Najlepszy zespół grający prawdziwą muzykę :) Jeszcze raz dziękujemy i polecamy!
Dodano: 20.10.2018
Bardzo dziękujemy za cudowną zabawę! Wesele świetnie poprowadzone, wspaniała ekipa, super kontakt zespołu z gośćmi, zróżnicowany repertuar, piękny wokal, klasa i cudowny klimat. Nasi goście bawili się świetnie, a my jeszcze lepiej! Długo szukaliśmy zespołu na Nasze wesele i po licznych poszukiwaniach wiemy, że był to doskonały wybór. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać zespół na pewno byłby to UKF. Szczerze polecamy :)
Top