U Fabrykanta

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/335/149166312633544300.jpg
Łódź 90-047, woj. łódzkie
Plac Zwycięstwa 2
tel.: 42 674 18 75
http://www.ufabrykanta.pl
klub@ufabrykanta.pl
U Fabrykanta - Łódź

Serdecznie witamy!

Klub "U Fabrykanta" mieści się w najstarszym budynku dziewiętnastowiecznego kompleksu fabrycznego Scheiblera,

w szacownym i malowniczym sąsiedztwie Muzeum Kinematografii, Szkoły Filmowej i Parku Żródliska. Wystrój wnętrza ma jedyny w swoim rodzaju charakter "fabryczny" w zgodzie z charakterem całego budynku i całego kompleksu typowego dla dawnej włókienniczej Łodzi.

Podstawą naszej działalności są obiady "domowe" w tym znaczeniu, że menu komponowane jest w oparciu o polską tradycję kulinarną. Staramy się unikać kosmopolitycznych ekstrawagancji, które nie zgadzałyby się z atmosferą otoczenia.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w masowym przygotowywaniu rozlicznych rodzajów imprez okolicznościowych, a przede wszystkim uroczystości ślubnych. Stworzyliśmy niniejszą stronę internetową po to, aby ze swoją mocno rozbudowaną ofertą przyjęć przez nas wyprawianych wyjść także i do Państwa, starając się maksymalnie sprostać Państwa wszelkim wymogom.

Przygotowanie przyjęcia okolicznościowego, jakim jest klasyczne wesele od zawsze wymagało szeregu rozmaitych kwestii formalnych, jakie trzeba było załatwić. Przede wszystkim niezbędne jest zwrócenie uwagi na to, że organizacja tego typu imprez to olbrzymie koszty, zatem nie każdy może sobie pozwolić na to, ażeby lekką ręką móc wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych na wyprawienie balangi parodniowej.

Jeżeli chodzi o standardowe formy organizacji przyjęć, jakie dominują na chwilę Pomiary na stanowiskach pracy obecną czyli jednodniowe uroczystości opatrzone sobotnim weselem, jest to także koszt bardzo wysoki, ale mimo wszystko organizacja nie jest już tak skomplikowana jak niegdyś miało to miejsce, na przykład paręnaście lat temu, kiedy to tego rodzaju imprezy organizowano indywidualnie, na przykład na wsiach w domach strażaka czy nawet własnych gospodarstwach domowych, samodzielnie przygotowując każdy element składowy tego przyjęcia, to jest zarówno projekty logo jedzenie, jak i dekoracje itd. Dziś na takie poświęcenie już nie jesteśmy zmuszeni, ponieważ posiadamy odpowiednie ekipy takie jak nasza firma, które zajmą się organizacją tego wszystkiego bezpośrednio za nas. W tym celu udostępniamy Państwu poniższe podstrony, w których my, jako specjaliści od organizacji wesel podpowiadamy na co w szczególności zwrócić uwagę wyprawiając tego rodzaju przyjęcie okolicznościowe.

 

 
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5710

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top