Twoja biżuteria

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2978/153112353273226100.jpg
Kraków 30-210, woj. małopolskie
Kraków
tel.: 12 430 2009, 695 695 103
http://www.twojabizuteria.pl
esklep@twojabizuteria.pl
Twoja biżuteria - Kraków

Od 2005 roku kierujemy się zasadą tworzenia wyrobów jubilerskich z materiałów wysokiej jakości, powstających z pasją starannie zaprojektowanych, które dadżą poczucie piękna.

Gwarantują to prawdziwi artyści, plastycy, wspaniali fachowcy,  najlepsi krakowscy jubilerzy, mistrzowie grawernictwa. To oni w dużej mierze kreują sukces naszej firmy.

Nasz internetowy i stacjonarny sklep jubilerski oferuje złote pierścionki z brylantami, pierścionki z szafirami, pierścionki z rubinami, pierścionki ze szmaragdami, pierścionki z ametystami, pierścionki z perydotem, pierścionki z cyrkoniami, pierścionki zaręczynowe, pierścionki z innymi kamieniami szlachetnymi. Także obrączki ślubne, naszyjniki, kolczyki, bransoletki, biżuterię męską, zawieszki, broszki, komplety srebrne i złote, spinki męskie. Na życzenie grawerujemy. Wykonujemy również biżuterię na zamówienie oraz świadczymy usługi w zakresie naprawy i przeróbek wyrobów jubilerskich.

Jesteśmy firmą działającą w Krakowie, niemal w jego sercu. To właśnie z atmosfery Królewskiego Stołecznego Miasta Krakowa czerpiemy natchnienie do naszej pracy i naszych projektów. Wieki krakowskiej tradycji jubilerskiej zobowiązują.

Zapraszamy na naszą stronę i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1442

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top