Twój piękny ślub - film ślubny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2026/149166314836752400.jpg
Mielec 39-300, woj. podkarpackie
Krańcowa 12
tel.: 668 382 701
http://www.twojpieknyslub.pl
areksob@vp.pl
Twój piękny ślub - film ślubny - Mielec

Zajmujemy się filmowaniem ślubów i fotografią ślubną. Wiemy że ślub i wesele to najważniejsze momenty w Waszym wspólnym życiu dlatego pomyślcie nad tym jaką pamiątkę możecie mieć z tego dnia? Czy chcielibyście mieć w wyjątkowy sposób uwiecznionych rodziców, znajomych, bliskich i świadków. Wybierając naszą firmę nie dostaniecie filmu, który będzie miał 5 godzin i na którym Wasza rodzina i znajomy będą zasypiali.

  Dbamy o to, aby każdy film ślubny zaczynał się zaskakującym trailerem następnie piekną i oryginalną czołówką ślubną oraz specjalnie przygotowanym menu, które wyświetla się automatycznie po włożeniu do odtwarzacza.

  Wszystko jest naturalnie uchwycone począwszy od przygotowań, aż do oczepin. Film który otrzymacie ogląda się nie jak typową dokumentacje z wesela, którą nawet młoda para przwija na podglądzie. Film jest dynamiczny, w dużej częśći wypełniony teledyskami.

  Doświadczenie nauczyło nas, że właśnie konwencja reportażu i teledysków sprawdza się świetnie podczas imprez okolicznościowych, a oglądanie ich później nie zanudza widzów.

  Wyróżniamy się tym, że przed otrzymaniem wersji finalnej filmu ze ślubu i wesela najpierw oglądacie wersje próbną Waszego filmu i możecie wprowadzić poprawki, dopiero po Waszej akceptacji otrzymujecie gotowe kopie DVD oraz HD na penrive. U nas także sami możecie wybrać zdjęcia do albumów i fotoksiążki.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3496

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.58 / 5
głosów: 52
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 18.01.2021, ocena: 5
Polecamy firmę. Bardzo dobra współpraca, solidność i terminowość. Nasza Rodzina jest pod wrażeniem filmu i zdjęć. Bardzo naturalne, spontaniczne kadry, ujęcia :) jednym słowem szczerze polecamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ta firma staje na wysokości zadania!
Dodano: 27.12.2020, ocena: 5
Polecam
Dodano: 27.02.2019
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, polecamy wszystkim. Film z wesela fajnie zrobiony, świetnie się go ogląda. Zdjęcia bardzo nam się podobały, kamerzysta i fotograf byli bardzo sympatyczni i profesjonalni. Bardzo dobra cena. Polecam!
Dodano: 16.10.2017
Gorąco polecam usługi tej firmy. Korzystaliśmy z foto i wideo. Wszystko zgodnie z umową. Rodzina i przyjaciele są zachwyceni zdjęciami i filmem z wesela - my oczywiście również. Wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. A co najważniejsze odbiór wszystkim materiałów w ciągu miesiąca, tak jak było obiecane. Chcecie mieć profesjonalną obsługę w tym najważniejszym dniu? Koniecznie wybierzcie tą firmę, a na pewno nie pożałujecie.
Top