TUTAM.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1101/149166313411026900.jpg
Warszawa 01-612, woj. mazowieckie
Mysłowicka 2
tel.: 602 297 488
http://www.tutam.pl
info@tutam.pl
TUTAM.pl - Warszawa

Witamy w TUTAM!

TUTAM powstał jako wyraz fascynacji innymi kulturami, podróżami i sztuką. Inspirację dla nas stanowi wilobarwna i egzotyczna Azja południowo-wschodnia. Ta niezwykła część największego na globie kontynentu mieści wyznawców 4 wielkich religii, kilkadziesiąt narodów i grup etnicznych porozumiewających się kilkuset językami oraz tysiące wysp, z których każda jest prawdziwym rajem na ziemi. Ta mieszanka stworzyła fascynującą harmonię przeciwieństw.

W TUTAM znajdziesz unikalny wybór rzeczy pięknych i niezwykłych, siłę natury i potęgę ludzkiego rzemiosła. Sztuka użytkowa tworzona w tym regionie świata jest wyjątkowa i niespotykana. Sprawimy, że stanie się ona także częścią Twojego wnętrza.

Zespół TUTAM

Dekoracje oraz elementy wyposażenia wnętrz o nowoczesnych kształtach połączonych z orientalnymi inspiracjami. Tutam.pl oferuje zarówno przedmioty o walorach stricte dekoracyjnych, jak i użytkowych: misy, tace, wazony, lampy, obrazki kamienne, pudełka i wiele innych.

Wszystkie wykonane z dbałością o szczegóły i jakość z naturalnych materiałów takich jak drewno egzotyczne, piaskowiec, rattan. Idealne na prezenty i upominki okolicznościowe.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2533

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top