Transport Misiek

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3590/149166317776529600.jpg
Ziębice 57-220, woj. dolnośląskie
Pomainów Dolny
tel.: 668 817 660
http://transportmisiek.pl
transport.misiek@onet.pl
Transport Misiek - Ziębice

Transport Misiek

MISIEK to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w krajowym|międzynarodowym przewozie osób z Polski do Niemiec|Holandii. Oferujemy przewozy z adresu na wskazany adres, w komfortowych|zadbanych 9 osobowych busach. Dzięki wykwalifikowanym kierowcą gwarantujemy bezpieczną|szybką podróż.

Jesteśmy elastyczni|dostosowujemy się do wymagań rynku oraz potrzebnaszego klienta. Profesjonalne podejście oraz jakość świadczonych usług sprawiły, że zaufało nam wielu klientów. Podczas przewozu oferujemy Państwu kawę|herbatę gratis!!!
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szanowni Państwo! Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą transportową wesel jak i wszelkich innych imprez. Obsługa transportowa jest jednym z najważniejszych aspektów organizacji imprez z udziałem dużej ilości ludzi. Dzięki nam, załatwią Państwo wszystko szybko, sprawnie i w przystępnych cenach.

Znajdziemy dla Państwa wymarzone auto do ślubu, niezależnie od tego czy gustują Państwo w nowoczesnych czy starych samochodach. Jeżeli nie znajduje się ono w naszej flocie, znajdziemy je dla Państwa wśród naszych partnerów. Dowieziemy i odwieziemy gości weselnych na i z imprezy. Zależnie od życzenia, możemy to zrobić przy pomocy busów, autobusów, lub też samochodów osobowych.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu obsługi transportowej wesel w sposób pewny i profesjonalny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1953

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top