Tomi Event Show

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9065/151960073816835900.jpg
Mikołajów 28-506, woj. świętokrzyskie
Mikołajów 6
tel.: 508 696 472
http://www.facebook.com/TomiEventShow
djtomi1987@interia.pl
Tomi Event Show - Mikołajów

Tomi Event Show-sceniczne efekty specjalne

Dmuchańce to wspaniała atrakcja dla wszystkich dzieci. To na nich dzieci spędzają aktywnie czas oraz wykorzystują niespożytą ilość energii, niezależnie czy jest to festyn, przedszkole, plac zabaw czy piknik rodzinny. Wiemy co dzieci uwielbiają.

Zapewniamy atrakcje dla dzieci i młodzieży na imprezach, festynach, festiwalach, świętach, piknikach, dożynkach, urodzinach, komunii, weselach i wielu innych imprezach.

Zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo w zakresie doboru urządzeń i atrakcji, dlatego zachęcamy do współpracy i zapewniamy, iż będą Państwo w stu procentach zadowoleni z naszych usług. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją. Posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Zawsze bezpieczeństwo dzieci stawiamy na pierwszym miejscu.

Firma zajmuje się również obsługą wszelkiego rodzaju eventów w dodatkowe efekty specjalne takie jak wyrzutnie ognia, wyrzutnie CO2 oraz X-TREME piana party.

Urządzenie do piany charakteryzuje sie dużą mocą dzieki wydajnemu wentylatorowi piana jest wyrzucana z prędkością 100km/h na odległość aż 15-20metrów a wydajna pompa pozwala blyskawicznie pokryć plac pianą. ATRAKCJA tym bardziej warta uwagi ponieważ jest to jedyne urządzenie tego typu w Polsce.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 909

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top