Tomasz Krywienko - Fotografia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9481/158219268513191000.png
Gdynia 81-356, woj. pomorskie
Starowiejska 48/13
tel.: 609688666
http://www.tomaszkrywienko.pl
kontakt@tomaszkrywienko.pl
Tomasz Krywienko - Fotografia - Gdynia

Witaj, miło Cię gościć na mojej stronie.

Jeśli tu jesteś to znaczy że szukasz kogoś, kto w wyjątkowy sposób uwieczni jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. Fotografią ślubną zajmuję się już od 2008 roku i przez ten czas nauczyłem się, że każda Para z którą współpracuję to wyjątkowe osoby pełne pasji, własnych pomysłów, które przykładają szczególna wagę do tego, by najważniejsze chwile i emocje towarzyszące podczas swojego ślubu zamknięte zostały w pięknych kadrach tak, aby można było powracać do nich przez długie lata.

Pozwól że przedstawię Ci poniżej moją ofertę i sposób pracy.

Jak rozpoczynamy współpracę?

Jeśli zdecydujesz się podjąć współpracę ze mną, a ja mam wolny termin w dniu Twojego ślubu to w pierwszej kolejności organizujemy spotkanie przy pysznej kawie lub herbacie, na którym możemy się trochę poznać, porozmawiać, opowiem Wam o mojej pracy i poznam Wasze oczekiwania dotyczące wykonania reportażu ślubnego. Spotkanie takie kończymy podpisaniem umowy abyście mieli pewność i spokojną głowę, że macie już u zarezerwowany mnie termin.

Mieszkasz na drugim końcu Polski lub świata i nie możesz przyjechać na spotkanie ?

Nic straconego, spotkanie takie możemy zorganizować online na którym wszystko ustalimy.

Jak wygląda reportaż ślubny?

Przygotowania. W większości reportaży ślubnych zaczynam już od Waszych przygotowań. Spotykamy się u Was w domu lub w salonie kosmetycznym gdzie wykonuje zdjęcia przedstawiające początek całego dnia ślubu. W tym czasie przyzwyczajacie się do mojej obecności co powoduje że zaczynacie czuć się swobodnie i bez krępacji. Podczas przygotowań staram się wprowadzić luźną atmosferę abyście mogli poczuć się bardzo komfortowo. Bardzo ważnym aspektem w fotografowaniu podczas przygotowań są detale i dodatki ślubne, one nadają wyjątkowy smak całej historii.

Ceremonia ślubu. Podczas ślubu staram się być bardzo dyskretny nie rozpraszając Waszej uwagi, jednocześnie kontrolując przebieg całej ceremonii, zamykając w kadrach tak ulotne rzeczy jak emocje, spontaniczne zachowania, wzruszenia, spojrzenia. Jestem tam gdzie dzieją się najważniejsze rzeczy lecz daję Wam dużo swobody, bo to w końcu jest Wasz dzień.

Przyjęcie weselne. Tutaj również staram się być pilnym obserwatorem rejestrując jak najwięcej pozytywnych chwil, wariacji, zabawy i uśmiechu. Na weselu będę towarzyszył Wam do końca oczepin lecz również wasi goście którzy z pewności świetnie będą się bawić zostaną uwiecznieni w moich zdjęciach. W końcu zdjęcia ślubne bez szalejących gości nie oddadzą klimatu panującego podczas wesela. Jeżeli warunki na to pozwalają to z wielką chęcią organizujemy mini sesje z gośćmi, które możemy wykonać w pobliskim ogrodzie, holu hotelowym czy nawet na wygodnej sofie w lobby.

Plener ślubny. Plener ślubny lub sesja portretowa stanowi dopełnienie całego reportażu ślubnego. Sesję taką możemy wykonać w dniu ślubu jeśli nie macie później czasu lub co bardziej preferuję w innym ustalonym dniu. Jestem zwolennikiem indywidualnych sesji zdjęciowych, realizowanych w mniej oczywistych miejscach. Ponieważ jesteście wyjątkowi to i Wasze zdjęcia również takie powinny być. Jeśli chodzi o charakter sesji plenerowej, jej miejsce, to ustalamy sobie już indywidualnie.

 

Wyjątkowa historia wymaga wyjątkowej oprawy.

Co otrzymasz ?

Otrzymujesz ode mnie zdjęcia w formacie elektronicznym (pliki JPG) o bardzo wysokiej rozdzielczości.

Dodatkowo każdy otrzymuje indywidualną galerie w strefie klienta.

Zwieńczeniem całego reportażu i zarazem przedmiotem sprawiającym, że masz w pod ręką wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu zawierającą esencje pozytywnych emocji, wzruszeń, detali ślubnych i całej ślubnej historii jest w zależności od wyboru wspaniały album fotograficzny zawierający tradycyjne zdjęcia lub cudowna spersonalizowana pod Was fotoksiążka wykonana z najwyższą starannością oraz z wysokiej klasy materiałów zawierająca kompilację z całego dnia ślubu oraz sesji ślubnej w plenerze.
Na spotkaniu z miłą chęcią zaprezentuje Ci takie końcowe produkty.

 

Jeśli chcesz poznać szczegółowa ofertę to zapraszam Cię do formularza kontaktowego w którym podaj termin swojego ślubu, miejscowość.

Do zobaczenia na spotkaniu.

Galeria
Jak do nas dojechać?
Zobacz mapę

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 407

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top