Tomasz Kowalczyk DJ LIDER

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9209/154676611975036600.jpg
Legionowo 95-119, woj. mazowieckie
Piaskowa 17
tel.: 696 512 512
http://djlider.pl
tokowalczyk@wp.pl
Tomasz Kowalczyk DJ LIDER - Legionowo

Gorąco zapraszam do skorzystania z bogatej oferty eleganckich i prestiżowych atrakcji weselnych takich jak "Taniec w chmurach" z wykorzystaniem amerykańskiego (nie chińskich tandetnych podróbek) urządzenia marki Chauvet NIMBUS, białego, wysokiego napisu LOVE z podświetleniem LED oraz aranżacji - dekoracji światłem sal bankietowych.

szczegóły:

a)Taniec w chmurach

Zapraszam do skorzystania z nietuzinkowej atrakcji weselnej, jaką jest „Pierwszy Taniec w Chmurach”. Ciężki (Niski) dym podczas pierwszego tańca daje wspaniały efekt unoszenia się Młodej Pary w chmurach. Dysponuję wytwornicą ciężkiego dymu jednej z najlepszych firmy z tej branży czyli amerykański CHAUVET model: NIMBUS. Jest to profesjonalne urządzenie, którego efekty są niezrównanie lepsze od tańszych produktów, szczególnie tych wykorzystujących przy „wytwarzaniu” ciężkiego dymu – płynów.

Koszt pierwszego tańca w chmurach trwający do 5 minut to koszt 500PLN +transport 50gr/km od Legionowa.

b)Biały napis "LOVE"

- wysokość liter 121 cm, szerokość liter 60 ÷ 75 cm, a cały napis po rozstawieniu ma ok. 4m.

-3D - podświetlane LED - podświetlenie LED RGB ze zmianą kolorów! - dzięki zmianie kolorów można dowolnie dopasować litery do wystroju lokalu. Oczywiście jest i biały kolor.

-litery są idealnym dopełnieniem dekoracji weselnych, tworzą piękne tło dla fotografii ślubnych.

Koszt napisu LOVE na całą uroczystość weselną to koszt 299PLN +transport 50gr/km od Legionowa

c)Nowoczesna dekoracja LED

Za pomocą świateł w technologii LED, udekoruję każdą salę weselną, restaurację, lub dowolne pomieszczenie w którym odbywa się uroczystość pozwalając nadać miejscom niepowtarzalną atmosferę... Technika LED zmieni oblicze każdego miejsca, wprowadzając niezwykłą, przyjemną atmosferę, doda niesamowitego efektu na zdjęciach lub filmie.

Aranżacja sali ciepłym oświetleniem to doskonały i nowoczesny pomysł na Twoje wyjątkowe, kolorowe przyjęcie weselne.

Koszt dekoracji światłem w ilości 10 reflektorów to 300PLN a 20 reflektorów LED to koszt 400PLN +transport 50gr/km od Legionowa.

Wiecej informacji o mnie i proponowanych usługach znajdziesz na www.djlider.pl

Na zakończenie pragnę podsumować, że moja oferta skierowana jest do Młodych Par gdzie decydującym parametrem jest wysoka jakość za przystępną cenę i już kilka razy zdarzyło się, że Państwo Młodzi cieszyli się, że u mnie w cenie niespełna 2000PLN mieli naprawdę bogata ofertę, bo oprócz kompleksowej obsługi muzycznej uroczystości weselnej (prowadzewnie, nagłośnienie, oświetlenie = 1500PLN) mieli dodatkowo Taniec w chmurach (z wykorzytstaniem amerykańskiego urządzenia Chauvet Nimbus - 250PLN) oraz biały duży, podświetlany napis LOVE (200PLN) a dekoracja światłem LED sali, przy podpisaniu umowy była GRATIS.

Zapraszam

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 936

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top