Tomasz Jurewicz - Fotografia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2486/149166315828295100.jpg
Sieradz 98-200, woj. łódzkie
Zamkowa 30
tel.: 509 551 580
http://www.tomaszjurewicz.pl
fotograf@tomaszjurewicz.pl
Tomasz Jurewicz - Fotografia - Sieradz

Szeroko pojętą fotografią zajmuję się od wielu lat. Zakres mojej pracy obejmuje zarówno kompletne zlecenia ślubne (ceremonia w kościele lub USC, przygotowania, błogosławieństwo, wesele, sesje ślubne plenerowe) jak również sesje indywidualne, pamiątkowe, narzeczeńskie, chrzty, komunie i wszystko co pragnęlibyście Państwo uwiecznić.

Wybór fotografa, który zatrzyma chwile w tym najważniejszym i jedynym w swoim rodzaju dniu w życiu, nie jest łatwy. Powinna to być osoba, która nie tylko doskonale zna swój sprzęt i jego możliwości, ale również cechuje się wyczuciem, poczuciem estetyki i spostrzegawczością, aby uwiecznić te najpiękniejsze momenty, trwające niekiedy ułamki sekund, zachowując należyty dla owych chwil szacunek.

Nazywam się Tomasz Jurewicz i jestem fotografem. Sprawiam, że chwile trwają wiecznie.

Warto postawić na profesjonalizm, warto postawić na mnie.

Fotografia to dla mnie pasja, a zdjęcia ślubne to pamiątka dla Państwa na całe życie i jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Warto aby zdjęcia ślubne były niezapomniane, a fotografia, którą weźmiesz do ręki po latach sprawiła tak wiele emocji jak w dniu ślubu.

Wykonywanie zdjęć ślubnych sprawia mi wiele satysfakcji, ponieważ czuję,że uczestniczę w ważnym momencie Państwa życia. Indywidualnie podchodzę do każdej wykonywanej sesji a także uczestniczę w przygotowaniach, ceremonii ślubnej, sesji plenerowych i na weselu.

Fotografia tego typu musi być jedyna w swoim rodzaju dlatego proszę zapoznać się z moja galerią. Poczujcie chwile które zostały zatrzymane na zdjęciach ślubnych innych szczęśliwców.

Zlecenia wykonuję najczęściej w rejonie Sieradza i Łodzi, ale zakres mojej pracy obejmuje całą Polskę. Posiadam własny środek transportu co pozwala mi dostać się w każde miejsce w kraju, a także wiele miejsc poza jego granicami.
Pogłębiam swą wiedzę uczestnicząc w wielu wartościowych merytorycznie i praktycznie szkoleniach z zakresu  fotografii okolicznościowej i nie tylko.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1368

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top