To Lubię

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1091/153815075431814700.jpg
Warszawa 00-227, woj. mazowieckie
Freta 10
tel.: 22 635 90 23
http://www.tolubie.pl
basia@tolubie.pl
To Lubię - Warszawa

Witamy w to lubię - małej kawiarni mieszczącej się w wieży kościoła oo. Dominikanów na warszawskiej Starówce.

Prowadzimy to miejsce z niezmienną przyjemnością od 2003 roku dbając, aby było w nim zawsze miło i smacznie. Cieszy nas niesłabnąca sympatia gości oraz wierna grupa stałych bywalców, którzy wracają do to lubię i czują się tutaj, jak u siebie. Mówią nam, że w tym przytulnym, trochę ciasnym wnętrzu mają wrażenie, że świat na zewnątrz oddala się bez względu na zmieniające się okoliczności i mody.

Mamy nadzieję, że to będzie także Twoje miejsce

Basia Bednarz i Ania Radzikowska
Właścicielki

Wszystkie nasze produkty są pieczołowicie selekcjonowane - kawa, herbata, miód pitny i oczywiście wypieki. Te ostatnie wytwarzamy we własnej pracowni cukierniczej, gdzie dbamy o wysoką jakość każdego składnika. Dzięki temu nasze ciasta i ciasteczka mają zawsze w sobie to, co najświeższe i najlepsze dla Twojego zdrowia i podniebienia.

Codziennie znajdziecie u nas puszysty sernik podawany na rozmaite sposoby, mocno czekoladowy brownie z wiśniami, bezy z bitą śmietaną i sezonowymi owocami oraz ulubione przez naszych gości jabłka zapiekane pod kruszonką. Każdego dnia czeka również na Was ciasto niespodzianka a w weekendy wspaniałe torty bezowe i biszkoptowe.

Naszą wielką miłością jest kawa! W to lubię podajemy brazylijską mieszankę ze 100 procentowej arabiki, świeżo paloną przez mistrza rzemiosła w małej, waszawskiej palarni. Jest intensywna w smaku i zapachu, z mocnymi czekoladowymi nutami.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2512

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top