Times Event Center

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9158/153996799928029900.png
Wrocław 50-077, woj. dolnośląskie
Wrocław
tel.: 602 383 807
http://timeseventcenter.pl/organizacja-wesel/
timeseventcenter@poczta.fm
Times Event Center - Wrocław

Organizacja udanej imprezy wymaga znalezienia komfortowego i eleganckiego lokalu, dostosowanego do liczby gości, a także przygotowania dobrego menu i programu przyjęcia oraz zadbania o wysoki poziom obsługi. Aby event był mile wspominany przez wszystkich zaproszonych, warto skorzystać z pomocy osób, które posiadają doświadczenie w organizowaniu przyjęć. Do grona takich specjalistów bez wątpienia można zaliczyć personel Times Event Center.

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto jest zainteresowany organizacją imprezy we Wrocławiu. Dysponujemy doskonale wyposażonymi i stylowo urządzonymi lokalami: PATIO, CRAZY RABBIT i GOOD TIMES. Pierwszy z nich posiada parkiet o powierzchni 500 m2 oraz antresole, tak więc idealnie sprawdza się w przypadku dużych przyjęć, takich jak studniówki czy wesela. Jego dodatkową zaletą jest możliwość aranżacji wnętrza zgodnie z charakterem organizowanej imprezy. CRAZY RABBIT to lokal o powierzchni 120 m2, w którym odbywają się przede wszystkim imprezy firmowe oraz szkolenia. Także i tutaj możliwa jest zmiana wystroju. Przedsiębiorcom planującym organizację imprezy firmowej we Wrocławiu możemy zaproponować również klimatyczną salę GOOD TIMES.

Zorganizowanie idealnego wesela nie jest prostym zadaniem, dlatego wiele par decyduje się skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zajmują się przygotowywaniem imprez weselnych już od wielu lat. Jeżeli właśnie przygotowujesz się do ślubu i pragniesz urządzić wspaniałe przyjęcie weselne we Wrocławiu, to skorzystaj ze wsparcia zespołu Times Event Center.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1336

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top