THE SOUND QUARTET

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1822/149166314337878200.png
Wrocław 53-611, woj. dolnośląskie
Strzegomska
tel.: 508 260 962 lub 602 850 609
http://kwartet.wroclaw.pl
thesoundquartet@gmail.com
THE SOUND QUARTET - Wrocław

Kwartet The Sound Quartet tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu .

Zespół działa od 2009 roku, a na swoim koncie ma już wiele koncertów na terenie całej Polski oraz Niemiec. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na stworzenie kwartetu wykonującego wiele rodzajów muzyki, od klasycznej do popularnej Posiadamy bardzo bogaty repertuar, zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Dzięki naszym umiejętnościom oraz nastawieniu na spełnienie Państwa oczekiwań, sprawimy, że najważniejsze dla Państwa chwile będą pełne wzruszeń i pozostaną w pamięci na długi czas.

Gramy w całej Polsce, głównie w:

Śląsk, Katowice

Dolny Śląsk, Wrocław

Małopolska, Kraków

Wielkopolska, Poznań

Mazowsze, Warszawa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem, gdzie znajdują się przykładowe dema naszych wykonań. Na Państwa życzenie możemy również zaaranżować utwór, który jest szczególnie bliski Państwa sercu. Istnieje także możliwość poszerzenia składu o dodatkowych muzyków. Jesteśmy zaprzyjaźnieni z profesjonalnymi instrumentalistami (gitara, instrumenty perkusyjne, akordeon, kontrabas, flet, saksofon, klarnet i inne) oraz wokalistami (alt, mezzosopran, sopran, bas, baryton, tenor i inne). Prosimy śmiało składać pytania poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na maila.

Oprawa muzyczna ślubu, rocznicy, chrztu i innych okoliczności

Muzyka podczas uroczystości takich jak ślub, jubileusz, chrzest, zaręczyny dodaje charakteru temu ważnemu wydarzeniu. Proponowane przez nas utwory są niejednokrotnie przyczyną łez i najpiękniejszych emocji, które upiększą najważniejsze chwile i pozostawią niezapomniane wspomnienia . Oprawa muzyczna może być również doskonałą niespodzianką lub prezentem dla bliskich osób

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1512

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top