THE SIMPLE

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3807/149166318285007300.jpg
Warszawa 03-285, woj. mazowieckie
Towarowa 30
tel.: 518 718 688
http://strona aktualizowana
zespol.thesimple@gmail.com
THE SIMPLE - Warszawa

Zespół muzyczny jest w pełni profesjonalnym sześcioosobowym zespołem muzycznym, składającym się z muzyków posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu i graniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, bankiety, eventy czy studniówki, a także we współpracy scenicznej i studyjnej z gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Nasza oferta:

  • Wesela
  • Sylwester
  • Studniówki
  • Eventy, bankiety, dancingi

Gramy w 100% na żywo, co oznacza, że zgromadzeni goście usłyszą tylko i wyłącznie prawdziwe instrumenty, czyli sekcję rytmiczną, gitarę, klawisze, skrzypce i wokale (żeński i męski).
Nie wspomagamy się żadnymi podkładami, które w przypadku wielu zespołów grających na żywo maskują różne niedociągnięcia, ale także odbierają częściowo urok żywego bandu
nasz repertuar obejmuje takie gatunki muzyczne jak pop, disco, rock, soul, disco polo, biesiada czy muzyka taneczna, a także inne - w ramach uzupełnienia oferty
Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i chętnie omawiamy wszelkie szczegóły. Zapraszamy do wysłuchania naszego demo nagranego na żywo w studio (bez retuszu), a także do odwiedzenia nas w miejscu, gdzie odbywamy regularnie próby.

Oferujemy także oprawe muzyczną podczas Mszy Św. ślubnej ( organista, śpiew, skrzypce).

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1266

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top