TER-FILM Film i Fotografia Ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2542/153814817774662800.jpg
Głuchołazy 48-340, woj. opolskie
Konstytucji 3-go Maja 5/5
tel.: 603 576 511
http://www.ter-film.pl
biuro@ter-film.pl
TER-FILM   Film i Fotografia Ślubna - Głuchołazy

Nazywam się Przemysław Miśniakiewicz i witam serdecznie na mojej stronie internetowej.

Od 2007r. jestem właścicielem TER-FILM STUDIO, które powstało na początku lat 90 jako firma rodzinna. Działam głównie na terenie województwa opolskiego oraz ościennych.

Zajmuję się realizacją filmów z imprez okolicznościowych, specjalizuję się w reportażach ślubnych oraz w produkcjach filmów reklamowych i promocyjnych dla firm i instytucji.

Tworzone przeze mnie filmy to niebanalne połączenie dynamicznego i starannego montażu, przemyślanych ujęć oraz odpowiednio dobranych podkładów muzycznych. Wszystkie filmy standardowo są w jakości HD.

Do pracy wykorzystuję profesjonalne pełnoklatkowe lustrzanki Canon, które w połączeniu z wysokiej klasy obiektywami serii Luxury zapewniają kinową plastykę obrazu.

Stabilne i ciekawe ujęcia zapewnia system stabilizacji obrazu FX-CAM PRO + Gimbal oraz jazdy kamerowej Slidekamera, a mikrofony RODE SVM PRO i rejestratory ZOOM H5 gwarantują profesjonalne udźwiękowienie filmu.

Każdy film wzbogacony jest ujęciami z powietrza przy pomocy DRONA (posiadam świadectwo kwalifikacji operatora drona UAVO (VLOS).

Oferta TER-FILM

Proponuję 2 warianty usług: FILMOWANIE oraz FILMOWANIE + FOTOGRAFIA

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 957

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top