Taniec Brzucha - Marta Nowicka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/724/149166313066673600.jpg

Szkoła tańca. Taniec brzucha.

Z tańcem, jego klasyczną odmianą, Marta Nowicka zetknęła sie w wieku siedmiu lat. Szkoła podstawowa to okres ćwiczeń pod okiem tancerzy z Polski i Rosji prowadzących Dziecięcy Teatr Tańca, z którym debiutowała na deskach Państwowej Opery Bałtyckiej.

Wciąż poszukując inspiracji spotkała się też z flamenco, showdance, tańcami z Kuby, czy afrodance. Potem przyszedł czas współpracy z zespołem Vertigo, szkołą tańca El Duende i formacją Warda Dance oraz Teatrem Tańca Uniwersytetu Gdańskiego, głównie przy realizacji spektaklu 'One są' wystawionego z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 8.05.2006, w gdańskim Teatrze Miniatura.

Taniec orientalny poznała dzięki wybitnej polskiej tancerce Saidzie. Następnie doskonaliła się u nauczycielek polskich, francuskich i tureckich. Część studiów spędziła właśnie w Turcji, gdzie uczyła się tańca na Wydziale Sportu Uniwersytetu Hecettepe w Ankarze. Obecnie profesjonalnie zajmuje się tą forma tańca jako tancerka, instruktorka i choreograf.

Oferta weselna

W krajach wschodnich do dziś wierzy się, że pokaz tańca brzucha na weselu to gwarancja szczęścia, a przede wszystkim dostatku, dla pary młodej!

To właśnie tancerka, wykonując tradycyjny taniec ze świecznikiem pełnym płonących świec na głowie, wprowadza gości na salę.

Dla nas to także niezwykła atrakcja i niespodzianka!

Występ na weselu należy do pokazów opracowywanych zgodnie z indywidualnymi życzeniami i potrzebami klienta. Tancerka tańczy dla gości ale i razem z nimi- na koniec występu ma za zadanie zachęcić wszystkich do szalonej zabawy!

TANIEC BRZUCHA: Nauczysz się poruszać z gracją arabskiej księżniczki, poznasz podstawowe kroki i figury, które połączymy w orientalną choreografię! To wyjątkowo kobieca forma ruchu kształtujące sylwetkę, szczególnie w tych ważnych dla na miejscach takich jak, talia, biodra itp.
Wzmacnia i poprawiając elastyczność ciała, rozluźnia też kręgosłup i ramiona.
Nauczysz się poruszać z gracją arabskiej księżniczki, poznasz podstawowe kroki i figury, które połączymy w orientalną choreografię.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2773

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top