Tango Club

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/722/151903987842368600.jpg
Gdańsk 80-299, woj. pomorskie
Smugowa 9a
tel.: 58 554 54 24 lub 508 336 006
http://www.tangoclub.pl
tango@tangoclub.pl
Tango Club - Gdańsk

Tango jest tańcem trudnym, niepopularnym w epoce, gdzie liczy się "pójście na łatwiznę", wygoda, schlebianie gustom mas. Z pewnością nie jest przeznaczone dla każdego, nie każdy je zrozumie i odpowie na jego zaproszenie. Jednak ten, kto podejmie wyzwanie i włoży w nauczenie się tanga odpowiednią ilość wysiłku i pasji - ten zrozumie, czym jest prawdziwe tango.

I wtedy być może okaże się, że niczego innego nie będzie już chciał tańczyć. Nie jest to taniec, który można zatańczyć mechanicznie czy obojętnie. Trzeba wiele z siebie ofiarować, ale to, co wniesiemy - odzyskamy w dwójnasób. Być może nauczymy się przełamywania lęku przed bliskością, zaufania, nawiązywania wartościowego kontaktu z drugim człowiekiem.

Może odkryjemy własną seksualność, nauczymy się wsłuchiwać w swoje ciało i jego potrzeby. Musimy jednak zdobyć się na odwagę i wykonać ten pierwszy krok, a za nim następny... Tańczenie tanga jest przede wszystkim przyjemnością. Tutaj też jednak kobieta może się nauczyć, co to znaczy być kobietą, a mężczyzna - na czym polega rola mężczyzny. Jest to nierzadko dobry sposób na odzyskanie wewnętrznej równowagi przy jednoczesnym ukazywaniu kontrolowanej namiętności.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2618

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top