Szkoła Tańca WirDance - Janusz Szczepaniak

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/272/149166312555396000.jpg
Nowy Sącz 33-300, woj. małopolskie
Piątkowska 59
tel.: 18 441 93 97, 604 615 315 lub 694 629 076
http://www.wirdance.pl
jszczepaniak@wirdance.pl
Szkoła Tańca WirDance - Janusz Szczepaniak - Nowy Sącz

Do wyboru mamy następujące grupy taneczne:

Sekcja sportowa - Zachęcamy do zapisu do sekcji sportowej w Szkole Tańca WirDance. Osoby biorące udział w tego typu zajęciach mają możliwość uczestnictwa w zawodach tanecznych rangi Ogólnopolskiej i Międzynarodowej. Odpowiednia ilość treningów, możliwość korzystania z warsztatów, szkoleń oraz obozów sprawiają, że Nasi podopieczni zdobywają sukcesy i podnoszą swoje klasy taneczne, m.in. poprzez występy w finałach programu YCD

Dla najmłodszych - Na zajęciach dzieci w wieku 5 - 6 lat poznają elementy tańca poprzez zabawę. Jest to forma ogólno-rozwojową, aby pomóc najmłodszym ukształtować "pozytywną" sylwetkę. Rytmika jest nie oderwalną forma każdych zajęć kształtująca wrażliwość dziecka na muzykę.

Dla dzieci - Grupy obejmują dzieci szkoły podstawowej. Rozpoznajemy możliwości taneczne dzieci, odpowiednio je kształtujemy i rozwijamy przy fachowej pomocy instruktora. Grupy są prowadzone w dogodnych terminach rannych i popołudniowych.

Dla młodzieży - Niesamowita atmosfera przy doskonałej muzyce zaaranżowanej w profesjonalnej sali tanecznej prowadzona przez instruktora, który pozwala pozbyć się wszelkich zahamowań i nieśmiałości. Lekcje tańca są prowadzone w różnych technikach poprzez: Klasykę, Jazz, Modern jazz, Flamenco, Hip Hop, Funky, Afro dance. Szkolimy w stylu tańca towarzyskiego jak i nowoczesnego w różnych częstotliwościach zajęć.

Dla dorosłych - Pragniesz nauczyć się tańczyć? Chcesz miło spędzić czas, przy doskonałej muzyce i doborowym towarzystwie? Powinieneś skorzystać z usług najlepszych. Zapraszamy do nauki Tańca Towarzyskiego realizowanego według Światowego Programu Tańca w sześciostopniowym kursie z możliwością kontynuowania nauki w grupie zaawansowanej. Kurs prowadzi wielokrotny finalista Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego, Mistrz Okręgu Krakowskiego, posiadacz klasy mistrzowskiej zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych, legitymujący się dyplomem wydanym przez Narodowe Centrum Kultury. Instruktor Janusz Szczepaniak, który tańczy z pasją i tego samego uczy ludzi - miłości do tańca oraz profesjonalizmu. Proponujemy również naukę tańca nowoczesnego dla początkujących. To doskonała forma ruchu gdzie instruktor pomaga poszerzyć zakres swych możliwości, kształtując sylwetkę i grację.

Dla narzeczonych - Specjalna oferta dla par, których celem jest upiększenie przyjęcia weselnego oraz pierwszego tańca.przyjęcia weselnego oraz pierwszego tańca. Przyjmujemy zapisy dla czterech par, z którymi realizowany jest program kursu.

Dla grupy zorganizowanej (20 osób) - W naszej ofercie istnieje możliwość skorzystania z lekcji w godzinach dopołudniowych od poniedziałku do piątku.

Indywidualne nauki tańca - W naszej ofercie istnieje możliwość skorzystania z lekcji indywidualnych w terminach wolnych i dogodnych dla Państwa.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5024

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top