Szkoła Tańca SZYK

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/644/151886377383237100.jpg
Częstochowa 42-200, woj. śląskie
Armii Krajowej 66
tel.: 34 325 30 12, 601 471 686 lub 509543077
http://www.szykdance.pl
asia_jarek@go2.pl
Szkoła Tańca SZYK - Częstochowa

Szkoła Tańca SZYK

Szkoła Tańca Szyk powstała w 1992r. z myślą o tych wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze chcą aktywnie spędzić czas, doskonalić swoje umiejętności taneczne i zdobywać nowe. Szkoła tańca SZYK to miejsce słoneczne i pełne pozytywnej energii. Posiadamy szeroką ofertę zajęć skierowaną do osób w różnym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych i na rożnych etapach zaawansowania. Z nami odkryjecie Państwo porywającą magię tańca, zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł.

Proponujemy naukę użytkowego tańca towarzyskiego w oparciu o Światowy Program Tańca. Oferujemy naukę tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox, quickstep) i latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, passo doble, jive, mambo, merengue).

Serdecznie zapraszamy maluchy, dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w zajęciach nauki tańca w Szkole Tańca Szyk. Zapoznaj się z naszą stroną, sprawdź ofertę oraz grafik. Zapraszamy już od 3 roku życia. W ofercie balet, videoclip dance, jazz, hip-hop, zumba oraz taniec towarzyski. Zapisy do grup są otwarte.

Oferta specjalna dla Par Młodych!

Chcesz niebanalnie zaprezentować się na swoim własnym weselu? Chcesz zaskoczyć gości i przyjaciół swoimi umiejętnościami tanecznymi? Proponujemy lekcje tańca przed weselem. Indywidualnie dobieramy muzyke i choreografię.Możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Zapraszamy do poczytannia referencji - znajdziesz tam zdjęcia par, które już skorzystały z naszych usług.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4010

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top