Szkoła Tańca "Świat Tańca"

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/756/149166313090766300.jpg
Kielce 25-369, woj. świętokrzyskie
Wróblewskiego 3
tel.: 662 555 552
http://www.facebook.com/%C5%9Awiat-Ta%C5%84ca-275388759157776/
szkola@swiattanca.com
Szkoła Tańca

Szkoła Tańca "Świat Tańca"

Szkoła tańca Karoliny Bilskiej "Świat Tańca", prowadzona przez Karolinę Bilską, utytułowaną tancerkę,m.in.: Półfinalistkę Mistrzostw Świata, wielokrotną mistrzynię Polskie w tańcach standardowych i latynoamerykańskich oraz 10-ciu tańcach, Mistrzynię Belgii, Niemiec, Włoch oraz wielokrotną Mistrzynię Okręgu Świętokrzyskiego, Małopolskiego, Zachodniopomorskiego, choreografkę artystycznych przedsięwzięć, m.in. programu „Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą”.
W szkole pracują osoby, dla których taniec jest życiową pasją. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, na zajęciach zawsze panuje wyjątkowa atmosfera. Zajęcia są tak zaplanowane, aby maksymalnie wykorzystać przeznaczony na nie czas, a jednocześnie zadbać o to, by każdy miał szansę opanowania ćwiczonego układu.


Szkoła tańca ma szeroką gamę kursów:

Towarzyski w parach
Latino solo dla Pań
Salsa w parach
Salsa solo
Kursy dla Narzeczonych
Nauka Pierwszego tańca weselnego
Kursy firmowe
Dzieci 3-7 lat
Dzieci i młodzież 8-15 lat
Tango Argentino
Rumba solo
Jive/Samba
Clip Dance
Wiele innych..

Proponujemy kursy grupowe i lekcje indywidualne, a także warsztaty oraz letnie i zimowe obozy taneczne skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy również kursy, warsztaty i wyjazdy z tańcem dla firm. Ciekawą formą urozmaicenia każdej imprezy są pokazy tańca, w których się specjalizujemy.

W ramach szkoły "Świat Tańca" działają profesjonalne pary taneczne tańca towarzyskiego, pary salsy, salsy solo oraz miniformacja latin show, uświetniająca najwyższej rangi wydarzenia artystyczne, od lat odnoszące sukcesy w krajowych i międzynarodowych turniejach.

Ostatnim największym sukcesem grupy tancerzy Salsy jest zdobycie Mistrzostwa Świata w Miniformacji Latin Show w Budapeszcie oraz na tym samym turnieju Para Karolina Bilska i Bartłomiej Szymczyk zdobyli najwyższą spośród polskich par lokatę 7 miejsce Mistrzostw Świata w Salsie w parach!

Na kurs zapraszamy również przyszłe Pary Młode. Mozliwość zapisania na zajęcia indywidualne.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5473

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top