Szkoła Tańca Kwiatkowski-Górecka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/456/151912187366781600.jpg
Opole 45-002, woj. opolskie
Poświatowskiej 3-5
tel.: 601 19 49 33
http://www.taniec.opole.pl
taniec.opole@wp.pl
Szkoła Tańca Kwiatkowski-Górecka - Opole

Od 1996 r. prowadzimy zajęcia tańca towarzyskiego w Opolu i Brzegu, wychowaliśmy kilku mistrzów i Vice-mistrzów Opolszczyzny. Aby zaszczepić i zachęcić dzieci do tego typu nauki, czy też spędzania wolnego czasu organizujemy zajęcia taneczne i turnieje tańca, gdzie młodzież wykazuje się swoimi umiejętnościami rywalizując między sobą. Zajęcia prowadzimy w różnych grupach wiekowych.

Najmłodsze dzieci mają po 6 lat, najstarsze to 18, 20 latki ale są również zajęcia dla dorosłych. Młodsze dzieci traktują taniec jak zabawę, trochę starsi ćwiczą po to, żeby rywalizować między sobą a dorośli dla rozrywki i ruchu własnego ciała. W weekendy organizowane są turnieje tańca, na których dzieci prezentują swoje umiejętności taneczne pokonując swój lęk przed publicznością.

Rywalizują między sobą, zdobywają wyższe klasy taneczne. Podczas wakacji wyjeżdżamy wspólnie na obozy szkoleniowe, gdzie dzieci i młodzież większość czasu spędza na sali ćwicząc kroki, choreografię i tak ważną dla nas wszystkich kondycje.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3649

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.78 / 5
głosów: 9
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top