Szkoła Tańca Furora

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3270/149166317077341800.jpg
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Rynek
tel.: 796 295 912
http://www.facebook.com/SzkolaTancaFurora
taniec.furora@gmail.com
Szkoła Tańca Furora - Bielsko-Biała

Szkoła Tańca Furora

Dla wszystkich osób szukających odskoczni od codziennego życia Szkoła Tańca Furora przygotowała bogatą ofertę zajęć dla par jak i dla kobiet obejmującą: taniec towarzyski, latino solo, tańce użytkowe, naukę „pierwszego tańca”, salsę i street dance. Zajęcia zgodne ze Światowym Programem Tanecznym, będące połączeniem wiedzy, doświadczenia i pasji instruktorów oraz trenerów Szkoły staną się dla Państwa wyjątkową formą spędzania wolnego czasu.

Szkoła Tańca Furora dysponuje pełną zapału, wykwalifikowaną kadrą, w skład której wchodzą: trenerzy II klasy tańca sportowego (prestiżowe uprawnienia respektowane na całym świecie), instruktorzy oraz mistrzowie w swoich stylach tanecznych, posiadający długoletnie doświadczenie w nauczeniu tańca. Szkolimy tancerzy na wszystkich poziomach zaawansowania - także sportowym. Od lat poza regularnymi kursami tańca oraz kompleksową organizacją pokazów, realizujemy także nietypowe projekty takie jak: opracowanie choreografii do spektakli, realizacja szeroko zakrojonych projektów unijnych, taneczne animacje czasu wolnego, tworzenie kursów na zamówienie ze specjalnie opracowanym programem zajęć i wiele innych.

Kursy dla par:
Głównym celem zajęć jest przekazanie Państwu wiedzy i umiejętności, które pozwolą czerpać przyjemność z tańca, oderwać się od rzeczywistości, zrelaksować oraz dobrze bawić. Na naszych kursach szczególną uwagę poświęcamy nauce praktycznych umiejętności, które pozwalają parom na swobodną wspólną zabawę do różnego rodzaju muzyki. Poza nauką kroków, prawidłowej postawy i elementarnych zasad techniki ruchu przekazujemy wiedzę dotyczącą odpowiedniego prowadzenia dzięki, któremu zyskuje się wygodę w tańcu. Dodatkowo zdradzamy sekrety z zakresu estetyki ruchu, które sprawią że będą się Państwo lepiej prezentowali w tańcu.

Kursy dla kobiet:
Podczas zajęć dla Pań wykorzystując bogactwo kroków i technik ruchu poszczególnych tańców latynoamerykańskich uczymy lekkości, gracji i wdzięku w poruszaniu się na parkiecie oraz poza nim. Kładziemy nacisk na stylistykę ruchów rąk, nóg, bioder i tułowia. Proponujemy gotowe rozwiązania krótkich form tanecznych do wykorzystania podczas każdej zabawy. Uczymy również jak samodzielnie wykorzystywać poznane elementy.

Zajęcia indywidualne:
Lekcje indywidualne to najlepszy sposób, aby nauczyć się tańczyć w krótkim czasie. W ramach zajęć dostosowujemy zarówno program, tok jak i tempo lekcji, a także zakres i dobór tańców. Dodatkową zaletą jest indywidualnie ustalany termin zajęć, ich długość oraz poziom zaawansowania.
Lekcje polecamy w szczególności narzeczonym pragnącym przygotować unikalną, indywidualnie dopasowaną choreografię do pierwszego tańca i doskonale dopracować wszystkie detale. Nasi trenerzy pomogą urzeczywistnić najbardziej nietypowe marzenia dotyczące pierwszego tańca. Każdy układ taneczny dostosowany jest do gustu i predyspozycji młodej pary oraz charakteru wybranej muzyki.
Zajęcia przeznaczone są również dla osób, które nie mają możliwości regularnie uczestniczyć w zajęciach grupowych i wymagają indywidualnego toku nauki.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2072

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top