Szkoła Tańca Eskadra

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3293/151835155842919500.jpg
Pabianice 95-200, woj. łódzkie
Łaska 46/48
tel.: Tel: 500 363 743
http://www.es-kadra.pl
es-kadra@o2.pl
Szkoła Tańca Eskadra - Pabianice

Zapraszamy wszystkich do Szkoły Tańca ESKADRA. Marzenia są motywacją do działania. Nam marzy się szkoła tańca, która wychowa wartościowych i wybitnych tancerzy. Chcemy zapewnić Wam odpowiednie zaplecze trenerskie i sprawić by Pabianice stały się ważnym ośrodkiem tańca towarzyskiego. Chcemy, by nasi wychowankowie mogli śmiało wspinać się po szczeblach tanecznej kariery oraz, jak my, podróżować po świecie i zdobywac wymarzone trofea.

Gwarantujemy świetne warunki do nauki tańca (dwie klimatyzowane sale taneczne, wyposażone w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt audio i lustra), profesjonalne, starannie przygotowane, ciekawe zajęcia i sympatyczną atmosferę. Zrobimy wszystko abyście czuli się u nas komfortowo i chcieli korzystać z naszych zajęć. Chcemy, żeby udział w nich nie był tylko sposobem na naukę tańca. Postaramy się by był źródłem wielu pozytywnych doznań oraz odskocznią od codzienności.

Dla tych którzy nie mają zbyt wiele czasu na standardowy kurs tańca towarzyskiego dla początkujących, oferujemy o lekcje indywidualne z instruktorem. Pomoże on przygotować choreografię do wybranej przez Was utworu byście mogli  z wielką przyjemnością zatańczyć  wyjątkowy  taniec weselny. Nauczy Was płynnego poruszania się po parkiecie i odpowiedniej postawy.

Terminy zajęć ustalamy indywidualnie z wybranym instruktorem. Ilość godzin dopierają narzeczeni do swoich potrzeb. Sugerowana liczba lekcji  by dostatecznie opanować pierwszy taniec to  około 5lekcji.

Lekcje indywidualne są także dla tych, którzy chcą szybko opanować kroki i nauczyć się skomplikowanych choreografii.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1994

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top