Szkoła Tańca DK Dance

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/787/151870360295011600.jpg
Szczecin 70-004, woj. zachodniopomorskie
Szczecin
tel.: 600 350 535
http://www.dkdance.pl
adrian@dkdance.pl
Szkoła Tańca DK Dance - Szczecin

Serdecznie zapraszamy przyszłe Pary Młode. Przygotujemy dla Was piękną choreografię do wybranego tańca (walc, tango Argentino, rumba, blues). Wspólnie wybierzemy muzykę.

Zadbamy, aby Wasi goście oniemieli z zachwytu. W miłej, bezstresowej atmosferze lekcji indywidualnych poza pierwszym tańcem nauczycie się również podstaw tańca użytkowego przydatnego na całym weselu.

Terminy lekcji dopasujemy do waszego napiętego kalendarza.

Nasza Akademia Tańca (wcześniej jako DK Dance) powstała już w 1999 roku w Szczecinie. Obecnie tańczy w niej ponad 200 osób (w grupach początkujących i zaawansowanych). Zajęcia odbywają się na prawobrzeżu i w centrum miasta w naszej nowej, kameralnej siedzibie. Dla osób spoza Szczecina prowadzimy także zajęcia w Smolęcinie oraz w Pampow/Niemcy i Świnoujściu. Tańczą u nas przede wszystkim dorośli i młodzież. Prowadzimy również grupy specjalistyczne (osoby niesłyszące, grupy zagraniczne).

Uczymy tańca towarzyskiego i użytkowego, tańca latino dla Pań oraz ukochanego Tanga Argentyńskiego. Prowadzimy zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne. Przygotowujemy pary ślubne do „pierwszego tańca”.

W trakcie wszystkich zajęć zapewniamy opiekę dla dzieci. Czeka na nich osobna sala z mnóstwem zabawek, ciekawymi warsztatami i projekcjami filmowymi.

Specjalizujemy się w Tangu Argentyńskim oraz tańcu „hobby” dla dorosłych. „Hobby” oznacza, że nasze zajęcia są dla każdego, kto chce nauczyć się tańczyć, ale również spędzić miło czas, poczuć się pewniej na parkiecie, poprawić swoją kondycję i po prostu dobrze się bawić w doborowym towarzystwie.

Ale nasza Akademia Tańca to nie tylko kursy i lekcje tańca! Spotykamy się na wielu imprezach dodatkowych. Organizujemy bankiety, warsztaty, wyjazdy weekendowe oraz wakacje (krajowe i zagraniczne). Dbamy o niestresującą atmosferę na zajęciach, a nasi tancerze są naszą najlepszą reklamą!!!

Serdecznie zapraszam
Dorota Kiszka – Grygier

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2852

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top