Szkoła Tańca Danceweek

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1136/151817441553091700.jpg
Warszawa 02-776, woj. mazowieckie
Dereniowa 6
tel.: 501 644 634
http://www.taniec-warszawa.pl
taniec-warszawa@taniec-warszawa.pl
Szkoła Tańca Danceweek - Warszawa

Szkoła Tańca Danceweek

Jeśli umiesz mówić, możesz śpiewać
Jeśli umiesz chodzić, możesz tańczyć

Od wielu lat wkładamy serce w prowadzone kursy tańca dla dzieci i dorosłych. Przygotowujemy pary do pierwszego tańca weselnego zarówno na kursach grupowych jak i na lekcjach indywidualnych.

Szkoła tańca Danceweek jest jednym z nielicznych miejsc w Warszawie, w którym prowadzone kursy umożliwiają nawet dorosłym kursantom start w turniejach tanecznych, zarówno w formie zabawy w klasie Hobby, bądź w klasach sportowych.

Możemy pochwalić się sukcesami dzieci oraz dorosłych, którzy rozpoczęli naukę tańca towarzyskiego w kwiecie wieku. Nasi kursanci zdobywali pierwsze miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca.

Marcin Rogowski, założyciel naszej szkoły tańca, w niezwykły sposób łączy wieloletnie doświadczenie z wykształceniem pedagogicznym.

Osiągnął mistrzowską międzynarodową taneczną klasę „S” i zdobywał  pierwsze miejsca na krajowych i międzynarodowych turniejach tańca. Obecnie, realizuje swoją pasję jako dyplomowany instruktor tańca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zapraszamy na indywidualne lekcje tańca

W celu umówienia się na lekcje prosimy o telefon pod nr 501 644 634.
W czasie lekcji pracujemy w systemie para instruktor. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mają czasu, żeby chodzić na regularny kurs tańca.

Pomagamy narzeczonym wybrać pierwszy taniec weselny, ciekawą muzykę i układamy indywidualną choreografię dostosowaną do możliwości i chęci pary.

Kursy tańca towarzyskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Warszawie. Ursynów DK Imielin, Bródno DK Świt. W programie tańce latynoamerykańskie i standardowe oraz tańce na dyskoteki i prywatki. Dla nowożeńców pierwszy taniec, pomoc z doborem muzyki i choreografii. Wieczorki taneczne gratis!

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2581

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top