Szkoła Tańca Cubana

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4/149166312270619000.jpg
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Oświęcimska 22
tel.: 500 228 006, 883 228 008
http://www.cubana.bielsko.pl
biuro@cubana.bielsko.pl
Szkoła Tańca Cubana - Bielsko-Biała

Szkoła Tańca Cubana - coś więcej niż taniec. To wspaniałe miejsce w Bielsku-Białej, gdzie każdy kochający taniec znajdzie coś dla siebie.

Działamy prężnie i nieprzerwanie od września 2007 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy, zaczynając od jednej sali mieszczącej się ówcześnie na os. Beskidzkim w Klubie Solar. Niedługo potem oferta zajęć została poszerzona, co wymagało otworzenia kolejnej sali na os. Wojska Polskiego. W ostatnich latach zmieniliśmy główną siedzibę. Obecnie szkoła mieści się w samym centrum miasta. Zajęcia odbywają się w Galerii Sfera I i na os. Wojska Polskiego.
Od początku istnienia szkoły kładliśmy nacisk na wszechstronność.

Prowadzimy nie tylko zajęcia taneczne dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży, dorosłych i par. W ramach działalności szkoły prowadzimy również Cubana Fitness Klub - zajęcia z fitness dla kobiet oraz Cubana Pole Dance Studio - sportowy taniec na rurze. Wspólnie z Klubem Tańca Towarzyskiego "Nowy Styl" przygotowujemy dzieci i młodzież do występów turniejowych z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. Tancerze klubu mogą poszczycić się wysokimi klasami tanecznymi.

Niepowtarzalna atmosfera szkoły sprawia, że taniec staje się przygodą życia. Szkolimy naszych uczniów w ponad 10 technikach tanecznych na różnych poziomach zaawansowania, a ogólnie prowadzimy ponad 20 rodzajów zajęć na naszych salach. Możemy wyróżnić: aerobik, break dance, hip–hop, pole dance, salsa, latino solo, jazz, modern jazz, balet, taniec brzucha, taniec towarzyski, dancehall/ragga, zumba, cheerleaderki. Ponadto w szkole działają zespoły, które osiągają liczne wyróżnienia na konkursach tanecznych w całym kraju.

Rozwijamy się cały czas, dopasowując ofertę zajęć do aktualnych trendów. Organizujemy obozy taneczne – Cubana Dance Camp oraz warsztaty taneczne ze znanymi choreografami z kraju i za granicy. Naszą sztandarową imprezą jest Cubana Show Dance, czyli pokazy taneczne uczniów naszej szkoły, podczas której prezentują zdobyte na zajęciach umiejętności. W ramach corocznej imprezy gościnnie przewinęło się już wiele znanych tancerzy i grup tanecznych z całego kraju.

Na życzenie organizujemy pokazy taneczne dla naszych klientów: w szkołach, na weselach czy innych imprezach. Wychowaliśmy już wielu wspaniałych tancerzy. Wszystko dzięki doskonale przygotowanym do tego zadania instruktorom tańca, którzy stają się ponadto wspaniałymi nauczycielami dla tancerzy naszej szkoły. Ciągle doskonalą swoje umiejętności w kraju i poza jego granicami. Współpracują z pomysłami uczniów. Swoją osobowością nadają wyraz zajęciom tanecznym.

Taniec jest odkryciem nas samych. Nasze motto brzmi: "Taneczne szaleństwo i mnóstwo dobrej zabawy!".

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 6178

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top