Szkoła Tańca CHA-CHA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/440/149166312749719300.jpg
Kielce 25-640, woj. świętokrzyskie
Raciborskiego 10/52
tel.: 41 369 88 84 lub 606 736 280
http://www.cha-cha.pl
info@cha-cha.pl
Szkoła Tańca CHA-CHA - Kielce

Szkoła Tańca CHA-CHA

Zapraszamy dorosłych , młodzież i dzieci na zajęcia taneczne. Naszą specjalnością jest:
- taniec nowoczesny K-pop dance dla dzieci i młodzieży;
- taniec towarzyski czyli tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep
tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, passodoble, jive;
- tańce dyskotekowe, tańce dla dzieci, rap, hip-hop
- tańce użytkowe dla dorosłych dzięki którym możecie bawić się do każdej muzyki na każdej imprezie (tego nie ma w żadnej innej szkole tańca)
- pierwszy taniec

DLA DOROSŁYCH

Szkoła Tańca CHA-CHA w Kielcach zaprasza na grupowy kurs towarzyskiego tańca użytkowego oraz pierwszego tańca.
Program kursów obejmuje 6 spotkań, na których uczymy: tańców weselnych i imprezowych które obowiązkowo pojawiają się w repertuarze wszystkich przyjęć. Nasz autorski program nauczania oparty jest o własne doœwiadczenia oraz na latach pracy z nowożeńcami. Na kursie nauczycie się podstawowych kroków i figur, prowadzenia w parze, rozpoznawania muzyki, poczucia rytmu, właœciwej komunikacji w tańcu w parze. Po kursie istnieje możliwość kontynuowania nauki na kursach tańca towarzyskiego oraz indywidualnych lekcjach z choreografii pierwszego tańca.

Kursy tańca dla dorosłych początkujących

Zapraszamy dorosłych i młodzież na kursy tańca towarzyskiego i użytkowego. Na kursie nauczycie się tańczyć tańce na: wesela, imprezy, dyskoteki, dancingi, studniówki itd...

Indywidualne lekcje tańca

Indywidualna nauka tańca na wesela, imprezy, dancingi; PIERWSZY TANIEC, ...
Indywidualne lekcje tańca dla pary lub osoby bez pary. Lekcje takie odbywają się na sali z instruktorem lub instruktorką po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu.

PIERWSZY TANIEC


Zajęcia dla narzeczonych - proponujemy wam kurs tańca grupowy lub lekcje indywidualne.

-Kurs tańca grupowy
Kurs stworzony specjalnie dla młodych par, które rozpoczynają przyjęcie weselne solowym tańcem, mile widziani wraz z przyszłą parą młodą są ich świadkowie, rodzina i goście. Na kursie nauczymy was tańców weselnych dzięki którym będziecie mogli zatańczyć w parze do każdej muzyki granej na żywo lub mechanicznej i na każdej imprezie nie tylko weselach ale również dyskotekach, dancingach, noworocznych balach itp.,nauczycie sę podstaw tańca, dzięki którym tańczenie jest łatwe i przyjemne, poznacie również walca i inne tańce które wykorzystacie do pierwszego tańca.

-Indywidualne lekcje tańca
Polecamy skorzystanie z lekcji indywidualnych, na których można stworzyć choreografię oryginalnego, wyjątkowego i niezapomnianego pierwszego tańca weselnego lub nauczyć się tańców weselnych dzięki którym będziecie bawić się do samego rana. Jesteśmy w tym specjalistami.
Terminy lekcji ustalamy telefonicznie - możemy dopasować każdemu odpowiadający termin w tygodniu lub soboty, niedziele i święta. Nie musicie się stresować, na lekcjach indywidualnyvch jesteście na sali sami z instruktorem lub instruktorką

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4578

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.52 / 5
głosów: 27
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top