Szkoła Tańca Beep Boogie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3289/151835190390577700.jpg
Warszawa 02-787, woj. mazowieckie
Nowoursynowska 161
tel.: 503 929 710
http://www.lekcje-tanca.eu
biuro@boogie.pl
Szkoła Tańca Beep Boogie - Warszawa

Szkoła Tańca Beep Boogie stawia sobie za cel umożliwienie nauki tańca w pełni sprofilowanej do wymagań poszczególnych klientów nie tylko jeśli chodzi o rodzaj stylów tanecznych ale również dogodny wybór terminów poszczególnych lekcji. Dzięki temu program nauki jest dostosowany i zoptymalizowany nie tylko dla par myślących o ceremonii ślubnej ale również dla wszystkich chcących aktywnie spędzić swój wolny czas. 

Lekcje indywidualne dla par

Bezpośredni kontakt instruktora z parą i niepowtarzalna atmosfera w trakcie zajęć owocuje szybkimi efektami. Lekcja trwa pełną godzinę zegarową co stwarza z jednej strony możliwość opanowania nowych kroków i figur z drugiej nie powoduje konieczności robienia przerwy w trakcie zajęć.

Dogodne terminy

Dla większości naszych klientów uczęszczanie na kursy w stałych porach i określonych dniach powodowałoby konieczność opuszczania zajęć a tym samym brak ciągłości nauki. Telefoniczne uzgadnianie terminów zajęć daje możliwość uczęszczania według własnego harmonogramu w dni powszednie od 16 do 22 oraz w weekendy.

Szeroki wybór technik tanecznych

Nauka jest w pełni dostosowywana do oczekiwań poszczególnych par zarówno jeśli chodzi o rodzaje tańców jak i stopień zaawansowania. Nasi instruktorzy oprócz nauki poszczególnych stylów tanecznych układają również choreografie na życzenie klientów do utworów zaproponowanych przez samą parę.

Profesjonalne przygotowanie do wesela

Każdej parze, która musi zaprezentować się na scenie samodzielnie układamy całą choreografię tj. nie tylko krok podstawowy ale również przywitanie, ustalamy kolejność figur oraz odpowiednie zakończenie. W ten sposób taniec jest spójny i budzi podziw wśród publiczności.

Wszystkie nasze oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1607

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 13.09.2019
Chodziliśmy z żoną przed ślubem. Bardzo nam się podobało
Top