Szkoła Tańca Astra

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3239/151835242610693600.jpg
Szczecin 71-411, woj. zachodniopomorskie
Wyzwolenia 85
tel.: 91 43 43 753
http://www.astra.szczecin.pl
biuro@astra.szczecin.pl
Szkoła Tańca Astra - Szczecin

Szkoły tańca "ASTRA" a dokładnie jej filia w Stargardzie Szczecińskim powstała 18 lat temu. Nazwaliśmy ją "ALFA-ASTRA". Osobami kierującymi naszą filią są nasi wychowankowie Julia i Przemysław Grzywniak.

Kurs dla nowożeńców

Oferta skierowana jest do par, którzy w krótkim czasie chcą kompleksowo przygotować swoją część taneczną wesela. Na specjalny pakiet składa się: miesięczny kurs grupowy (około 4 spotkania po 60 minut), przygotowujący młodą parę do całonocnej zabawy weselnej. Będziemy uczyć się takich tańców jak: disco w parach, rock’ n’ roll, podstawy samby oraz klasycznego walca angielskiego i wiedeńskiego.

Organizujemy także  dla Państwa  imprezy o wymiarze  sportowym,  edukacyjnym i kulturalnym. Niektóre z nich odbywają się w klimacie kameralnych  koncertów  i warsztatów tanecznych, inne mają  zasięg ogólnopolski i międzynarodowy, jak nasz  cykliczny festiwal o randze międzynarodowej pod nazwą „Euro- Dance Festival ”

Szkoła Tańca to wysoki poziom nauczania i organizacji, a wszystko to w czterech profesjonalnych centrach taneczno – szkoleniowych w Szczecinie, Stargardzie Szczecińskim oraz Wałczu. Już dzisiaj  zapraszamy wszystkich  do  tych miejsc gdzie postaramy się  Państwa oczarować magią tańca. Myślimy, że każdy znajdzie u nas nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale poczuje niepowtarzalny klimat Szkoły Tańca „ASTRA”.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1889

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top