Szkoła Tańca Andrzej Karczmarczyk

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/236/149166312516664100.jpg
Lublin 20-850, woj. lubelskie
Radzyńska 5
tel.: 505 332 212
http://www.szkolatanca-ak.pl
szkolatanca.ak@onet.pl
Szkoła Tańca Andrzej Karczmarczyk - Lublin

 Kursy tańca (grupy początkujące) - zajęcia w środy lub czwartki

Zajęcia w tych grupach będą się odbywały raz w tygodniu w wybranym dniu w godz. 19.15-21.00.

Opłata: 79 zł od osoby za 4 tygodnie zajęć.

Miejsce zajęć: w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 przy ul. Radzyńskiej.

Program nauczania: tańce użytkowe - swing dance, kompozycje trójkrokowe i czwórkrokowe, blues, rock, salsa, tańce dyskotekowe oraz tańce towarzyskie - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze.

Nabór na nowe kursy trwa. Poszukujemy wolnych partnerek. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms. Uwaga - możliwość dołączenia do grupy czwartkowej.

Kurs tańca (grupa zaawansowana)

Zajęcia w tej grupie odbywają się raz w tygodniu po 90 minut w godz. 18.45-20.15. Uczestnikami są osoby, które wcześniej uczęszczały na kursy tańca w naszej szkole lub w innych miejscach i chcą rozwijać swoje umiejętności taneczne. Opłata wynosi 79 zł za 4 tygodnie zajęć. W programie nauczania są tańce towarzyskie /walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive/, tańce dyskotekowe, salsa oraz tańce użytkowe, w tym blues i rock and roll. Chętnym zapewniamy możliwość startowania w konkursach i turniejach tańca. Do grupy zaawansowanej przyjmujemy stale. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Taniec solo dla pań - zajęcia w piątki (grupa początkująca 40+)

Zajęcia w tej grupie odbywają się raz w tygodniu w piątki po 60 minut w godzinach 18.50-19.50. Opłata za 4 tygodnie wynosi 69 zł.

Zajęcia mają na celu kształtowanie estetyki ruchu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej, zgrabnej sylwetki, kształtowanie poczucia rytmu oraz naukę kroków i figur tanecznych do muzyki latynoskiej (rumba, samba, salsa, cha cha i in.) oraz dyskotekowej.

Uwaga - przyjmujemy panie do istniejącej grupy oraz ogłaszamy nabór do nowej grupy. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Kurs tańca dla seniorów (dla osób 55+)

Zajęcia w tej grupie będą się odbywały raz w tygodniu, w piątki po 90 minut w godzinach wieczornych. Opłata za 4 tygodnie wynosi 79 zł. W programie nauczania są tańce użytkowe - swing dance, kompozycje trójkrokowe i czwórkrokowe, blues, rock, tańce dyskotekowe oraz tańce towarzyskie - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, cha cha, rumba, Uczymy roli partnera w tańcu i współpracy w parze. Nabór uczestników na ten kurs rozpoczęty. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4449

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.44 / 5
głosów: 9
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 05.01.2022, ocena: 5
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o naukę tańca, jak i stworzenie właściwej, sympatycznej i równocześnie motywującej atmosfery.
Dodano: 08.12.2021, ocena: 5
Uczą prawdziwych tańców użytkowych a nie tańców turniejowych. Pan Andrzej prowadzący zajęcia otworzył nam oczy na to co można tańczyć na imprezach. Jesteśmy bardzo wdzięczni, wesele było bardzo udane.
Dodano: 19.10.2021, ocena: 5
Zgadzam się z Aleksandrem - to najlepsza w regionie szkoła ucząca tańców użytkowych.Uczą tego co potrzebne i to w dużej ilości. Nie wiedzieliśmy z partnerką, że tak dużo może być tańców i kroków. Do tego prowadzenie w parze, no super.
Dodano: 05.02.2020
W tańcach użytkowych to najlepsza szkoła w regionie, uczą tego co jest rzeczywiście potrzebne. Tu się można nauczyć tańczyć.
Top